Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Archiwum (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=41)
-   -   [odrzucone] Sprowadzenie zwłok (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=2812)

Dynd 12-12-11 21:11

Sprowadzenie zwłok
 
WITAM


Grając w Altaron pewnie każdy gracz nie raz zginął poprzez, że zapomniał np. aby ustawić hot keye bo na nowo zainstalował altaron, czy np. miał lagi przez serwer lub komputer albo internet. Albo poprostu zresetował mu się komputer lub też coś innego wprawiło. Ponieważ osoba która idzie na polowanie i ginie nie z braku umiejętności gry przy okazji tracąc miecz który posiada tylko 1 bo słabszy sprzedał aby kupić lepszy oręż, nie ma za bardzo możliwości wrócić po swojego lota. Tak więc uważam, że można by było wprowadzić takie coś jak sprowadzenie zwłok lecz na pewnych zasadach które podam poniżej
(oczywiście można by było je zmienić, tak żeby jak najbardziej odpowiadały)

1. Ciało można sprowadzić za odpowiednią sumę do światyni w której się znajdujemy za odpowiednia opłatą(nie tanią, i w zależności od poziomu postaci)

2. Gdy jesteśmy atakowani przez "random pk" lecz my nie zadajemy żadnego ciosu we wroga.


Więcej zasad do głowy mi nie przychodzi, więc może wy byście coś dodali jak wam spasuje oczywiście mój pomysł.

Pozdrawiam

Filius 12-12-11 21:15

Mi sie podoba. Przydało by sie takie coś.

jasiek50 12-12-11 22:01

a ja bym się cieszył jak by nie traciło się umiejętności... no ale niestety, taki urok tej gry.

udało mi się kilka razy paść podczas akcji ratunkowej zwłok ;)
bez zastanowienia ruszyłem po cenny ekwipunek aby go ratować i ten brak zastanowienia zaważył na tym że wyprawy się udawały za 2 razem xD

tak więc uważam że można by było wprowadzić taki system.

ale z drugiej strony, jaki sens? jeżeli to będzie droższe niż ekwipunek który nam wypadł, to się nie będzie opłacało.

Attax 12-12-11 22:20

wydaje mi sie ze jest to nie wykonalne, chociaz pomysl bardzo dobry.

cinkiwonsz 12-12-11 22:43

Zabrałoby możliwość pk dla zarobku, a zawsze na świecie byli ludzie, którzy wolą żyć z bandytki. No i co z rs'ami, którym wszystko wypada? Mieliby możliwość transportu zwłok również, czy nie? Nie wiem, do mnie średnio przemawia taki pomysł.
@up: Fakt, wydaje się niewykonalne, ale niewykonalne teraz pomysły też mają sens. :)

Dynd 12-12-11 23:46

Dlatego można by było dodać, że rs-y nie mają takiej możliwości.
I można by wprowadzić, ściągnięcie całego ciała czyli plecak oraz to co spadło lub tylko plecak za odpowiednią cenę która nie jest tania. Żeby każdy kto padnie nie przywracał swojego ciała bo mu się to nie opłaca lecz tylko wtedy gdy np. ma przedmiot zadaniowy lub coś innego

Wicked 13-12-11 00:38

Nie. Zdecydowanie nie.
Padasz i... co? PK nie może wyciągnąć loota do czasu aż zdecydujesz czy chce Ci się przywracać czy nie?

Sirian12345 13-12-11 05:00

Jestem na NIE...... przeciez sa blessy.... wiec wystarczy wykonac qesta i jak padniesz to ci nic nie spadnie jak wykupisz odpowiedniego belssa...

anat123 13-12-11 06:32

Cytat:

Napisał Wicked (Post 25985)
Nie. Zdecydowanie nie.
Padasz i... co? PK nie może wyciągnąć loota do czasu aż zdecydujesz czy chce Ci się przywracać czy nie?


w temacie jest mowa o tym jak sie padnie przez neta , lagi , kicki itp potwory nie zabiora nam loota jak padniemy na expie

# sirian
kto kupuje blessy?

cinkiwonsz 13-12-11 07:16

Cytat:

kto kupuje blessy?
Ale ta przyjemność ma nie być tania. Korzystaliby więc z niej ci właśnie gracze, którzy je kupują. Nie widzę potrzeby. :)


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:44.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin