Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Sugestie i Propozycje (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=4)
-   -   PNY za dzienne (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=18467)

zbyszek z alp 21-12-15 20:39

PNY za dzienne
 
Siemanko. Chciałbym się przyczepić pewnej rzeczy Punktów nauki za dzienne według mnie jest to niesprawiedliwe serwer stoi tu z 7 miesięcy i ludzie mówią mi że nie oplaca sie grac bo i tak bede mial za malo pnow żeby cos osiagnac. A co bedzie po takich 3-4 latach ? Bedzie roznica 1000 pkt nauki ? Według mnie powinien byc jakis sposob na odrobienie tych pnow dla graczy ktorzy pozniej zaczynaja gre.

carlcoxxx 21-12-15 20:49

To tak samo jakbyś powiedział, że nie ma sensu grać bo już są wysokie lvle i ich nie dogonisz...:zdziwiony: wszystko da się osiągnąć, jeżeli poświęcisz odpowiednią ilość czasu..

paaaprikos96 21-12-15 21:05

A co będzie po takich 3-4 latach? Będzie różnica 1000 lvl-i? Przecież powinien być sposób na odrobienie lvli dla graczy którzy później zaczynają grę.
Ta sama zasada.
Chyba nieźle się zjarałeś drogi Zbyszku :zaskoczony:

zbyszek z alp 21-12-15 22:02

Jako ze w tej grze nie ma staminy lvl jest do nadrobienia przy duzym maniaczeniu a pnow nie mam jak odrobić :)

Catthon 21-12-15 22:38

Cóż. Ja na przykład nie zrobiłem jeszcze ani jednej dziennej, mimo stu wbitych poziomów.
Nie czuję się jakoś strasznie poszkodowany.

ezzak 22-12-15 03:57

@zbyszek z alp

Po 3-4 latach punkty nauki będą się odkładać i ładnie wyglądać na liczniku, bo nie będzie w co je wydawać.

sokoskiiii 22-12-15 06:02

za 3/4 lata beda jeszcze w tym czasie 3 resety a po 5 latach nowy altaron bez bugow

corkarypto 22-12-15 09:57

A jak dla mnie system pnów i skili jest nie zbalansowany zwlasza na niskim lvl czarodzieje sa siebie w stanie lanszotowac co jak dla mnie jest totalnie bezsensu i jak tutaj maja ludzie grac skoro dosc niski lvl moze zabijac na hita nawet lvle wieksze od siebie, flustratow na altaronie nie brakuje. Zreszta robienie dziennych zadan to jakas totalna masakra, wiekszosc ludzi robi je tylko dlatego zeby nie odstawac w tyle z pnami. To jakis mokry sen masochistow. Wiekszosc ludzi i ja tez traktuje to jako obowiazek.
Pisane na szybko z tel.

LukaszNiesforny 22-12-15 10:51

Cytat:

Napisał corkarypto (Post 145721)
A jak dla mnie system pnów i skili jest nie zbalansowany zwlasza na niskim lvl czarodzieje sa siebie w stanie lanszotowac co jak dla mnie jest totalnie bezsensu i jak tutaj maja ludzie grac skoro dosc niski lvl moze zabijac na hita nawet lvle wieksze od siebie, flustratow na altaronie nie brakuje. Zreszta robienie dziennych zadan to jakas totalna masakra, wiekszosc ludzi robi je tylko dlatego zeby nie odstawac w tyle z pnami. To jakis mokry sen masochistow. Wiekszosc ludzi i ja tez traktuje to jako obowiazek.
Pisane na szybko z tel.

Popieram.

Nie wiem jak ten problem można by było dobrze rozwiązać, ja bym próbował coś w kierunki, im większy lvl tym więcej PN za awans...

Shakyo 22-12-15 12:59

Nie macie się czego czepiać już ? Dobrze jest jak jest, żaden balans PN nie jest potrzebny. Dzienne zadania to kwestia 15 min gry i to jest jakiś problem ?


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:30.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin