Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Sugestie i Propozycje (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=4)
-   -   Zmiany w regulaminie gry (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=25963)

Windykator 31-05-22 18:47

Zmiany w regulaminie gry
 
Zgodnie z wytycznymi zakladam temat, by zaproponowac odswiezenie regulaminu gry poprzez:

4.2 znane jako sharing konta karany 7d/30d/del
4.3 znane jako makro/boty - 14d/30d/del

Sugerowane kary sa dostatecznie wysokie, by osoba ukarana odczula blokade konta a nie wykluczaja gracza na stale (wiekszosc nie wroci/zalozy nowe konto).
Aktualny taryfikator jest dostosowany do odleglej epoki, nalezy isc z duchem czasu.

4.13 znane jako teleport - zalegalizowac.


Dodatkowo przewinienia znikaja po pol roku, by postacie nie gnily zapomniane, a to doatatecznie dlugi termin, by nie abusowac systemu i nie grac w kilka osob jedna postacia.

Sugerowalem, ze taki temat skonczy sie gownoburza jak kazda propozycja zmian, ktora jednym jest na reke, a innym niekoniecznie. Zobqczymy czy mialem racje.
Zapraszam do dyskusji.

jutest 31-05-22 23:14

Zmiany by się przydały, masz rację. Właśnie przypomniałem sobie regulamin, najbardziej rozbawił mnie pkt 4.1, który między innymi zakazuje sprzedaży SS za talary, tsa, jasne, gdyby ktoś jeszcze tego pilnował to może miało by sens... :P
Co do dzielenia konta nie mam zdania.
Makro/boty - jak dla mnie od razu del powinien być.
Teleport - nie za bardzo wiem w czym rzecz ale jeśli chodzi o wykorzystanie błędów gry to moim zdaniem powinno być karane.

Windykator 01-06-22 05:45

Co do sprzedazy ss za talary - fakt, nie ma w regulaminie wyjatku w postaci statusu, czy nawet zwoi, ktore po to zostaly wprowadzone do gry.
Dzielenie konta byloby wykorzystywane do jego przekazania, co wyszloby serverowi na korzysc poprzez długowieczność, gdy do gry wracaliby ludzie z zaledwie tygodniową przerwą, nijak nie wspomoże to handlu postaciami.
Co do teleportu - chodzi o rzecz wykorzystywaną w tibii od zawsze: gdy postać zaloguje się, a nie ma wolnej kratki w miejscu w którym się wylogowała ni dookoła - zostaje teleportowana do świątyni.

Catthon 01-06-22 07:39

Cytat:

Napisał jutest (Post 181210)
Zmiany by się przydały, masz rację. Właśnie przypomniałem sobie regulamin, najbardziej rozbawił mnie pkt 4.1, który między innymi zakazuje sprzedaży SS za talary, tsa, jasne, gdyby ktoś jeszcze tego pilnował to może miało by sens... :P
Co do dzielenia konta nie mam zdania.
Makro/boty - jak dla mnie od razu del powinien być.
Teleport - nie za bardzo wiem w czym rzecz ale jeśli chodzi o wykorzystanie błędów gry to moim zdaniem powinno być karane.

Nie do końca. Tutaj wprowadzono właśnie zabezpieczenie. Sprzedają SS jako przedmiot w grze . Grasz jest chroniony, regulamin nie cierpi.

michal900 01-06-22 08:36

bot = delete

Windykator 01-06-22 09:15

Przeciez nie ma bota do altaronu, a za makro na rybki lecialy 7 dniowe bany. Zasugerowalem 14, a koniec koncow i tak zlapiesz tylko full afka po miesiacu, wiec delate to nie problem, by ustanowic, kwestia, by nie ucierpial niewinny.

Makon 02-06-22 13:07

Cytat:

Napisał Catthon (Post 181212)
Nie do końca. Tutaj wprowadzono właśnie zabezpieczenie. Sprzedają SS jako przedmiot w grze . Grasz jest chroniony, regulamin nie cierpi.

no tak średnio, przed zwojami handlowałem statusami i nigdy nikt nic nie powiedział, nawet wygrałem myszkę z altaronu za kupiona największą ilość statusów ( więc każdy łącznie z administracja wiedział ze kupuje statusy) spamujac kanał handlu. Idąc krok dalej co do regulaminu, kary są nakładane jak sie podoba mistrzowi gry, raz za sharing dostaje kare konto sharowane drugim razem oba konta innym razem wszystkie połączone konta. Więc fajnie by bylo gdyby administracja tez sie trzymała swojego regulaminu a nie tylko gracze.

Royalks 02-06-22 14:48

W obecnej sytuacji serwera jestem jak najbardziej za wprowadzenjem opcji "przedawnienia wykroczeń" i zmniejszenia kary za sharing. Określiłbym też jasno w regulaminie, że obydwa konta używane w sharingu ponoszą karę. Nie jedno, nie drugie, czy losowe.

Jestem za zostawieniem kary za boty w obecnej postaci.

Dodam tylko, że to moje osobiste zdanie i nie reprezentuje tym postem opinii innych doradców/GM'a.

Windykator 03-06-22 16:17

19-4, korzystna zmiana opinia doradcy, a nawet zmiana przychylna ideii innego gma. Czy administracja moze odniesc sie do tematu?

19Fafka06 05-06-22 02:47

Przedawnienie banów to jedno, historia banów np z seznowego 1/2 czy innych serwerów który były powinny być traktowane nie jak na konto tylko na serwer :)

Tak samo biorąc po uwagę fakt małej społeczności altaronu, to sharing konta powinien zniknąć, lecz jednak wiemy że wszystko musi przyklepać pregusia


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:22.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin