Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Archiwum (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=41)
-   -   [wprowadzone] Bronie 1h a bronie 2h (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=5414)

Kavres 05-03-13 15:06

Bronie 1h a bronie 2h
 
Witam.


Nie wiem czy już był taki temat, ale napisze o co mi chodzi.
Chodzi o to iż moim zdaniem trochę nie uczciwe jest to że najlepsza broń 1h (Grom) ma tyle samo ataku co broń 2h na 40 poziom, a różnica między najlepsza bronią 2h a 1h jest równa 12 punktów ataku. Dla mnie jest to bardzo duża różnica. Można było by troszkę zwiekszyć atak broni 1h.

Nastpęna sprawa jest tak:

Denerwujące są "hity" z "odes rago" raz udeżam 300+ a drugi raz wchodzą "hity" po 30... , tak samo dzieje się gdy bije z "Haxe alp" raz wchodzą duże "hity" a raz w ogóle nie wchodzi "hit".


Jeśli był taki temat to usuńcie, jeśli nie to czekam na ciekawe wypowiedzi :)

Raskov 05-03-13 15:15

lol, 1h= bloker mocny def kosztem atk, a 2h ma mieć mocny atak kosztem defa i tyle nic nie trzeba zmieniać w tym, z odes rago zgadzam się z tobą w 1000% to jest kpina jak rycek uderzy raz za 10 kolejny raz za 50 na powiedzmy 100 lvl...

Kavres 05-03-13 15:18

to była moja propozycja według mnie powinni trochę zwiekszyć atak

Wicked 05-03-13 16:08

To ja chcę, aby bronie 2h dostały chociaż połowę obrony tarcz. Tak, żeby było te 30-40 obrony w broni. No, bo czemu nie? Albo najlepiej z 60, bo nie mam skilla obrony, to kurczunia, żeby troszkę lepiej było.

Sorry szefie, ale to tak działa. Masz tarczę i broń mającą tylko tyle mniej. Ja nie mam tarczy, to mam lepszą broń. Jaki by był sens dzielenia, gdyby bronie miały porównywalny dmg, a na dodatek masz tarczę? Wtf?

Co do odes rago, to racja akurat, ale problem dotyczy i 1h i 2h. ;)

Kavres 05-03-13 16:55

No dobra ok nie masz tarczy, ale bez przesady że najlepsza broń 1h ma tyle samo ataku co broń 2h na 40 poziom trochę nie bardzo

jasiek50 05-03-13 17:08

ja uważam że powinno się zwiększyć dmg lepszych broni ale 1h i 2h bo dmg jest śmieszny. a tarcze mają jakiś śmieszny współczynnik obrony który jest zauważalny aczkolwiek aż tak zajebisty nie jest.

Yossarian 05-03-13 20:04

Rycerz w tej grze to kpina :] Nikt go nie bierze na hunty, pada od maga i zwiadowcy jak mucha, tej profesji rownie dobrze mogloby nie byc

Tyrond 05-03-13 22:22

@Kavres
Uzasadnij to jakoś, podaj wartości czy coś. Póki co to wygląda, że chcesz podwyższenia ataku broni 1h bo... bo masz taki schemat;F

Kavres 06-03-13 08:45

Przecież już pisałem, że to jakieś dziwne jest gdy najlepsza broń 1h ma tyle samo ataku co broń 2h na 40 poziom ... no sorry bardzo, ale skoro jest najlepszą 1h to nie powinno być tak że broń dla 2h na 40 poziom ma tyle samo ataku ...

@Tyrond

Specjalnie dla Ciebie :)

Grom
Atrybuty: Atak: 47 Obrona: 9 (1-ręczny)
Wymagania: Z tego przedmiotu prawidłowo korzystać może gracz o poziomie 100 lub wyższym.

Wicher
Atrybuty: Atak: 47 Obrona: 9 (2-ręczny)
Wymagania: Z tego przedmiotu prawidłowo korzystać może Wojownik o poziomie 40 lub wyższym.

Prosze no według mnie coś tu jest nie hallo ...

Wicked 06-03-13 09:17

Achhhhh... specjalnie dla Ciebie, Kav'Res.

Grom
Atrybuty: Atak: 47 Obrona: 9 (1-ręczny)
Wymagania: Z tego przedmiotu prawidłowo korzystać może gracz o poziomie 100 lub wyższym.

Bitewna tarcza
Atrybuty: Obrona: 90 (1-ręczny)
Wymagania: Z tego przedmiotu prawidłowo korzystać może wojownik o poziomie 90 lub wyższym.

Wicher
Atrybuty: Atak: 47 Obrona: 9 (2-ręczny)
Wymagania: Z tego przedmiotu prawidłowo korzystać może Wojownik o poziomie 40 lub wyższym.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:05.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin