Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Sugestie i Propozycje (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=4)
-   -   Burst Arrow (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=21331)

Dejmonix 19-10-17 08:01

Burst Arrow
 
Witam.
Jakiś czas temu ilość many zabierana przez altarońskie "bursty" została zwiększona z 5mp na 12mp moim zdaniem jest to za dużo, przykładowo konar mocy (55lvl) zabiera 10mp. Pragnę również dodać, że bicie z burstów nie było jakoś super popularne, bardzo duży kop na początku a potem niezbyt opłacalą opcją. Zasadniczo problemem jest niskie wymagania lvl'owe, moja propozycja to zwiekszenie wymogu lvl na np. 40-50 oraz zmniejszenie zużycia mp do 7. Taka opcja sprawi, że z 20 maga nie zrobi się nagle kosiarz, a na 40-50 będzie to już raczej kwestia osobistego wyboru pod styl gracza. Zamiast coś niszczyć i zmieniać na całkiem bezużyteczne, wystarczy odpowiedni balans, pozdrawiam

Rahilux 19-10-17 08:20

Od kiedy to jest całkiem bezużyteczne?
Bierzesz to na respy gdzie bijesz grupki mobów.
Od 32 lvla juz nie warto ich uzywac bo mamy gfb, to jest uzyteczne na krasnale i moze czerwie xD.

Dla mnie szybsze rozwalanie mobów na początku z burstami jest >>>>> rozdzka

Dejmonix 19-10-17 08:49

Nie musisz pisać oczywistych rzeczy, które nakreśliłem w propozycji re-balansu. Czyli: uniemożliwienie koszenia z burstami na niskim lvlu. Prawda jest taka, że 20 lvl z burstami był OP teraz w 3 sekundy nie ma many i ja wolałem bić czerwie na aluki i z budzyganem ^^
EDIT: fakt faktem miałem 13 lvl ale jak założyłem bursty na 20 to oddałem strzały koledze zwiadowcy a łuk poleciał do kosza.

voagar 19-10-17 09:04

Cytat:

Napisał Dejmonix (Post 161606)
Witam.
Jakiś czas temu ilość many zabierana przez altarońskie "bursty" została zwiększona z 5mp na 12mp moim zdaniem jest to za dużo, przykładowo konar mocy (55lvl) zabiera 10mp. Pragnę również dodać, że bicie z burstów nie było jakoś super popularne, bardzo duży kop na początku a potem niezbyt opłacalą opcją. Zasadniczo problemem jest niskie wymagania lvl'owe, moja propozycja to zwiekszenie wymogu lvl na np. 40-50 oraz zmniejszenie zużycia mp do 7. Taka opcja sprawi, że z 20 maga nie zrobi się nagle kosiarz, a na 40-50 będzie to już raczej kwestia osobistego wyboru pod styl gracza. Zamiast coś niszczyć i zmieniać na całkiem bezużyteczne, wystarczy odpowiedni balans, pozdrawiam

Polecam tego allegrowicza.

maketakunai 24-10-17 21:19

Zero odzewu, to tylko potwierdza moją teorie, każdy ma to w dupie bo była to używka na szybki boost przez okres paru lvli. Proszę o jakąkolwiek odpowiedź administracji.

Obles 24-10-17 21:29

Była to zaplanowana zmiana, by ukrócić expienie tym sposobem dla magów na niskim poziomie.

voagar 25-10-17 06:30

Cytat:

Napisał Obles (Post 161832)
Była to zaplanowana zmiana, by ukrócić expienie tym sposobem dla magów na niskim poziomie.

Tylko czemu zazwyczaj jak coś jest zmienianie, to z czegoś co jest zbyt mocne robi się coś totalnie bezużytecznego.

bart303 25-10-17 07:47

Cytat:

Napisał voagar (Post 161841)
Tylko czemu zazwyczaj jak coś jest zmienianie, to z czegoś co jest zbyt mocne robi się coś totalnie bezużytecznego.

Nie wiem jak z DMG ale 12 many to mało ( kryształowa różdżka zabiera 15 mamy :p )

Dejmonix 25-10-17 13:12

Nie wiesz jak z dmg bo nie korzystałeś, więc niestety mało możesz wnieść. Nikt kto wie o co chodzi nie komentuje tematu bo nikomu to niepotrzebne, była to fajna niezbalansowana zabawka na lvl 20-35~. Dla większości wygląda to tak "trudno zmienili, rozeszło się po kościach i tak już skorzystałem (bądź nie i już nie muszę) w piździe to mam". Administracja pewnie ma ważniejsze priorytety z problemami poruszanymi w tematach, które grzmią sromotnie, a gówno shitstormu wylewa się poprzez ekrany. Nie dziwne, że pewne rzeczy stawia się na pierwszym miejscu w końcu serwer robiony jest dla ludzi (jacy by nie byli). Dla mnie temat jest do zamknięcia chociaż mam nadzieje, że przy następnym updacie, możeeee... ktoś weźmie pod uwagę sprawy zamiatane pod dywan i wprowadzi małe zmiany bardziej dla graczy, którzy czują jeszcze jakikolwiek klimat RPG i nie ukierunkowują swojej postaci, stylu gry przez pryzmat tego co w danym momencie wymiata na serwie.
Pozdrawiam.

Rahilux 25-10-17 14:20

Czego ty nie rozumiesz?

Fajna zabawka.

Administracja chce jak najlepiej zbalansowanej gry która może się przełożyć na THE NEW ALTARON GAME.

Grałem magiem, grałem z magiem który tego używał i jedyne co mogę stwierdzić że to było przegięcie, mag który ma najlepiej na początku ma mieć jeszcze lepiej?
Z eamo aluka robisz 15lvlem 50k/h na bonusie bez waste, czego Ci więcej potrzeba?


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:14.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin