Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Community PVP (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=124)
-   -   [Dyskusja] nowy start (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=20255)

Zao 02-09-17 06:06

Cytat:

Napisał ezzak (Post 158708)
Jeśli chodzi o odchodzenie w przerwach, to nie jest dlatego, że ludzie i tak wiedzą, że będzie reset, weź pod uwagę, że Altaron to prawie ta sama społeczność od lat, gdzie Gwander pierwszego chara zakładał w przedszkolu, a teraz będzie zaczynał studia, czasu na gry online coraz mniej.

jeśli chodzi o czas to myślę że to nie ma znaczenia na jakim etapie życia jesteś, ja tak samo jak zaczynałem grac w altaron kończyłem gimnazjum, a teraz kończę studia, i co jak co ale najwięcej czasu na grę miałem właśnie podczas studiów mimo że i tak więcej przepiłem niż za innych szkół ;D, I staram się powiedzieć że kiedyś wracało się do Altaronu po jakimś czasie, tak jak teraz, tylko że kiedyś nie było resetów, a dawało to to że ludzie mimo że nie było wojny cały czas expili, Ci co chcieli, a teraz odchodzą ponieważ myślą że będzie reset, do tego jeśli chodzi o czas, to z tego powodu grało więcej ludzi jak nie było resetów, ponieważ ten kto nie ma już na powrót czasu na grę, miał tego swojego chara którego wyexpił jak miał czas, dlatego może wgl grać nie mając czasu. Co do tego że trzeba mieć ten czas żeby wgl cokolwiek walczyć w Ataronie, to nie jest prawda, a najlepszym przykładem jest keavira który grał po 2h dziennie i to nie zawsze, raz na dwa tygodnie może grał trochę dużej a i tak kręcił się koło topki

mario 02-09-17 09:17

Cytat:

Napisał Zao (Post 158709)
Co do tego że trzeba mieć ten czas żeby wgl cokolwiek walczyć w Ataronie, to nie jest prawda, a najlepszym przykładem jest keavira który grał po 2h dziennie i to nie zawsze, raz na dwa tygodnie może grał trochę dużej a i tak kręcił się koło topki

Mówisz o czasach gdy chodziłem do liceum.. brak kompa w tygodniu tylko w weekendy mogłem wejść po kilka godzin :D no a lvl nie był niski :D teraz to się zmieniło, ale dobre porównanie :P

To były czasy gdy wszystkie akcje były w niedziele około 13 gdzie miałem obiad, a pociąg do szkoły o 15 :D

gosczklasa08 02-09-17 10:20

Jak to już 69 strona ulala

Zurvy19 02-09-17 10:41

Mariusz i jak Twoje mapy? Robisz cos jeszcze?

bart303 02-09-17 11:42

Cytat:

Napisał Zurvy19 (Post 158713)
Mariusz i jak Twoje mapy? Robisz cos jeszcze?

Mariusz chyba za dużo pracuje i nie ma czasu bo dawno screenów nie było. :/

mario 02-09-17 11:44

Cytat:

Napisał Zurvy19 (Post 158713)
Mariusz i jak Twoje mapy? Robisz cos jeszcze?

Robię.. kończę ostatni resp silver rotwormów :)

Cytat:

Napisał bart303 (Post 158715)
Mariusz chyba za dużo pracuje i nie ma czasu bo dawno screenów nie było. :/

Dokładnie dużo pracuję, zarobiony jestem...

Maru123 02-09-17 14:43

J**ać prace Mariusz ! ja zawieszam działalność, dzieci do żłobka i lecimy na profany :D

mario 02-09-17 18:08

Cytat:

Napisał Maru123 (Post 158721)
J**ać prace Mariusz ! ja zawieszam działalność, dzieci do żłobka i lecimy na profany :D

To ja pogadam nad urolopem lub l4 ;D

sebastianix 03-09-17 11:39

Marne wasze nadzieje i oczekiwania, dostaniecie ogromną mapę pełną potworów, lecz... Zanim się spostrzeżecie okaże się, że to wszystko "kochaw" :p

Stillerek 03-09-17 11:48

Tego kto zwiększył hp o 50% potworom trzeba zamknąć na bagiennych smokach...


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:09.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin