Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Artykuły (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=48)
-   -   Ertana część III - Ajsor/Wielkie Księstwo Idei (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=13620)

Windykator 12-11-14 04:11

Każdy kolejny artykuł czytam z ogromną ciekawością. Byleby broń palna nie wpadła w ręce ludu altaronu.

Mervakis 16-11-14 22:28

Jako, że 2 głosy były na Namitryę oraz 2 na Azzerotg to kolejny artykuł dotyczył będzie krainy, która została wymyślona przez ekipę już w 2009 roku czyli Azzerotg. Z powodu natłoku prac nad nowym silnikiem oraz nad kolejną łatką, która nastąpi na tym silniku i związanych z tym testów jego pojawienie może przesunąć się na wtorek, ale mam nadzieję, że na jutro się wyrobię.

Pjona \../

dawid2910 25-12-15 03:38

Masakra! Kraj opanowany przez ideowców jest najlepiej rozwinięty w altaronie? Omg to jak czytanie dziejów Rosji która w tym czasie była potwornie zacofana. W tym królestwie panuje potworne zacofanie! Krasnoludy które są stworzone do wydobywania cennych minerałów i posiadające najnowsze technologie maja chłopów? Ale po co?! Tak jak bardzo czekałem na ten projekt tak teraz liczę że nigdy nie będę narażony na cos tak żałosnego. Ogarnijcie lepiej nowy silnik i zróbcie reklamy nim serwer wygaśnie.

Do tego musze zapytać jak kraj ogarnięty wojnami i bezsensownymi intrygami ma miec taka technologie? Z tego co widzę oni potrzebują jedynie widel (bo i po co im kilofy jesli wszyscy siedza na powierzchni, ) do walk pomiędzy sobą. No i po co krasnoludy maja rozwijać pod ziemia swoja zaawansowana technologię dzieki ktorej mogą np. szybko przemieszczać się z miasta do miasta. Do tego nie ma sensu rozwijać technologii wydobywania minerałów za które mogą kupić góry żywności, przeciez ich społeczeństwo woli uprawiać ziemię i pleść intrygi. A skąd ta technologia? Oczywiście pojawiło się kilka wybitnych jednostek które wymyślają te wspaniałości ponieważ nie są jak ich pobratymcy i mimo ogólnego zacofania i braku potrzeby rozwoju to akurat oni oni są wykształceni. Ogarnijcie się z tym tematem bo nie wszyscy czekamy na kolejne intrygi polityczne.

Uiop 25-12-15 08:29

Cytat:

Napisał dawid2910 (Post 145924)
Krasnoludy które są stworzone do wydobywania cennych minerałów i posiadające najnowsze technologie maja chłopów? Ale po co?! Tak jak bardzo czekałem na ten projekt tak teraz liczę że nigdy nie będę narażony na cos tak żałosnego. Ogarnijcie lepiej nowy silnik i zróbcie reklamy nim serwer wygaśnie.

Mistrz. Jeszcze nie widziałem, żeby ktoś w jakiejś grze mówił administracji, jaka ma być fabuła. Jak ktoś pisze książkę, to też mówisz mu, o czym ma być a o czym nie? Ja rozumiem, że coś może Ci się podobać lub nie, ale to co robisz i w jaki sposób to robisz to... trochę nie wypada :)
Pozdrawiam

dawid2910 25-12-15 10:49

Każdy ma jakieś oczekiwania, tak jak wielu innych graczy poświecam swój czas i nie chciał bym by wszystko to czym się zajmuję za jakiś czas straciło sens, czy to przez dziwną fabułę czy przez to że zostanę z garstką ludzi na tym serwerze (wiele więcej nie gra) . Wielu graczy czekło na postawienie nowego silnika i wprowadzenie czegoś co wskrzesi ten serwer, troszkę nie fajnie patrzeć jak serwer upada. Zdaje się że to forum służy do wyrażania swoich opinii i to właśnie zrobiłem.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 04:20.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin