Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Sugestie i Propozycje (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=4)
-   -   Pozwolenie (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=22611)

Ememems 05-09-18 17:46

Pozwolenie
 
Do usunięcia.

Ryzy 05-09-18 18:04

Podpisuję się pod tym. Nie zawsze ktoś jest na czacie by podpowiedzieć, a bez podpowiedzi można strzelać pół godziny. :D No i dodatkowo też miło by było by npc magiczny jakoś sugerował, ze trzeba mu napisać "naładuj", bo pamiętam też trochę strzelałem zanim trafiłem w słowo klucz.

Windykator 06-09-18 07:27

Słowa klucz to faktycznie problematyczna kwestia... ile osob juz na tej edycji uczylem, ze aby wybrac subprofesje duchownegonalezy napisac "gildia", a i sam pamietam kilka lat temu ile mnie to nerwow kosztowalo.

Najlepiej zrobic temat zbiorczy z tego typu npctami

Obles 06-09-18 07:33

Skoro Ryzy daje aprobatę, to nie pozostaje mi nic innego, tylko przyklepać pomysł :).

eremce 06-09-18 08:58

Wystarczy dodac do przywitania tego npc. "Jestem taki taki, zajmuje sie wydawanie pozwolen na opuszczenie licoru". Kolejne to usunac opłatę u kapitana Mariusza i dodac reakcje na slowa erec, mocec, rochaw (ta nazwe jakis psychopata wymyslal, w ogole dobrze to napisalem?)

To samo tyczy sie tego co pozwala nam zawalczyć z postrachem. Ile razy nie wychodze, tyle razy sie zastanawiam lub pytam co sie do niego pisalo.

Zetix 06-09-18 22:45

Cytat:

Napisał eremce (Post 168030)
Wystarczy dodac do przywitania tego npc. "Jestem taki taki, zajmuje sie wydawanie pozwolen na opuszczenie licoru". Kolejne to usunac opłatę u kapitana Mariusza i dodac reakcje na slowa erec, mocec, rochaw (ta nazwe jakis psychopata wymyslal, w ogole dobrze to napisalem?)

To samo tyczy sie tego co pozwala nam zawalczyć z postrachem. Ile razy nie wychodze, tyle razy sie zastanawiam lub pytam co sie do niego pisalo.

Podpisuje się dwoma rękami (a potrafie :p).
Zdecydowanie zrobić coś z POZWOLENIEM, Erec ... coś tam czy jak tam, i opłatą za przewóz (w końcu płyniemy bronić Neolitu). Dodałbym również jakąś informacje odnośnie misji u gościa od rejestru i nie wiem czy takowa jest informacje NIE ZAPOMNIJ SIĘ ZAREJESTROWAĆ w NEO.

Jak juz jesteśmy przy temacie NPC.
Proponuję zmianę u Dionizego żeby reagował na NEO tak samo jak na neolith. I to samo u smoczego "Przewoźnika" wszyscy reagują na LOT a z ANKARDI musimy pisać sławne NEOLITH a nie przyjemniej pisać ANK i NEO :D

Windykator 07-09-18 04:36

erec mocec rochew, po tylu postaciach w środku nocy można wpisać, ale tam to on jeszcze goni do pisania. Ogólnie npc powinny mieć nieco wyraźniejsze słowa klucze, albo nawet kolorowo pisać jak na tibii, bo nikt nowy się w nowej gierce nie odnajdzie.
Butch -> przyjaciele ; gdyby ktoś nie puścił pary to wątpię, by misja u Butcha była tak popularna.

mexiunio 08-09-18 15:37

Cytat:

Napisał Windykator (Post 168065)
Butch -> przyjaciele ; gdyby ktoś nie puścił pary to wątpię, by misja u Butcha była tak popularna.


Akurat Butch to fajny easter egg, można znaleźć tę misję wpisując do niego jego imię.

Jest jeszcze Sonia, która na synonimy słowa szacunek nie reaguje i miałem z nią problem.

Catthon 11-09-18 23:13

Zanotowane, choć z niskim priorytetem (są ważniejsze rzeczy do poprawy).


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:21.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin