Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Archiwum (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=41)
-   -   [odrzucone] pytania i skargi do adminów (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=529)

urban1906 28-04-11 19:29

pytania i skargi do adminów
 
elo drodzy admini
chciałbym byście nie usuwali tego tematu i byscie mnie posłuchali i ... a mianowicie
chcę byście dopracowali waszą grę (altaron):
zrobili jeszcze dwa serwery by ludność była rozmieszona dobrze a nie zeby było przeludnienie, byście zmniejszyli siłę potworów (lol ja na 12 lvlu nie wytrzymam magiem 5 hitów od ghula bo padam (tego w real tibi nie ma), zrobili na stronie mapę altaronu i miejsca respa potworów , dajcie więcej exp dla małych lvli i dajcie do 20 lvl przechodzenie przez ludzi (bo niektórzy blokują) , dajcie więcej czarów na facc (brak konta premium).
posłuchajcie mnie jeśli chcecie mieć ludzi na serwie
Jeśli macie też jakieś skargi to pisać

Van Taron 28-04-11 19:34

Cytat:

Napisał urban1906 (Post 3310)
elo drodzy admini
chciałbym byście nie usuwali tego tematu i byscie mnie posłuchali i ... a mianowicie
chcę byście dopracowali waszą grę (altaron):
zrobili jeszcze dwa serwery by ludność była rozmieszona dobrze a nie zeby było przeludnienie, byście zmniejszyli siłę potworów (lol ja na 12 lvlu nie wytrzymam magiem 5 hitów od ghula bo padam (tego w real tibi nie ma), zrobili na stronie mapę altaronu i miejsca respa potworów , dajcie więcej exp dla małych lvli i dajcie do 20 lvl przechodzenie przez ludzi (bo niektórzy blokują) , dajcie więcej czarów na facc (brak konta premium).
posłuchajcie mnie jeśli chcecie mieć ludzi na serwie
Jeśli macie też jakieś skargi to pisać

Sam sobie przeczysz :) Mówisz by zaszły zmiany by byli ludzie na Altaronie a sam prosisz o jeszcze jeden serwer bo jest ich za dużo. Przede wszystkim nie lvl, tylko poziom, i nie facc tylko Konto Darmowe z możliwością dokupienia statusu szlacheckiego, nie exp tylko Doświadczenie. Jeżeli nie możesz zabić jakiegoś potwora to zbieraj doświadczenie, zwiększ swoje umiejętności by móc go zabić i nie porównuj tej gry do Tibii bo jeżeli szukasz tu drugiej Tibi albo OTS'a to źle trafiłeś.

Tummi 28-04-11 19:35

Z żadnym punktem się nie zgodzę. :P
Może po części z przechodzeniem przez ludzi ale na stałe... straciło by to nieco na klimacie, ale wyeliminowalo więszkość blokowania, co jeszcze bardziej psuje klimat.

urban1906 28-04-11 19:45

każdy mądry gracz wie van taron że altaron to skopiowana tibia do której dodano pare ładnych elementów ,które wyglądaja ładnie przyznam i pare innych opcji a poza tym to silnik tibi.... nigdy nie będzie ci mówił że to wszystko wymyślone przez twórców altarona..... (sam wiesz dlaczego)

Xaynus 28-04-11 19:46

@up
Brak słów, pozostawię bez komentarza
Podpowiem że wiele gier na rynku ma silniki działające na bardzo podobnej zasadzie. Gdybyś się zainteresował projektem to wiedziałbyś, że silnik nie jest ten sam.

@topic
(Tu nie ma żadnego facc, pacc/premium)

1) Pomysł z mapą i repsami potworów - chyba kpisz, może odrazu zróbmy spoil jak gdzie dojść i co można po drodze zdobyć/zabić + questy ?
2) Po kiego bijesz ghula na 12 poziomie, skoro ma Cię na 5 uderzeń?
3) To raczej nie skarga tylko prośba....
4) Nie strasz brakiem ludzi, bo sam narzekasz na dużą jej ilość...

urban1906 28-04-11 19:48

jakoś na real tibi jest resp potworów i nikt nienarzeka ... kij z tym resp masz racje ale chociaz zrobić na stronce całą mapę ....

jest dużo takich ludzi jak ja ktorzy graja na realu i im sie to nie spodoba (tibia bardziej przyciąga ludzi fabułą niż altaron)

Xaynus 28-04-11 19:51

Ale Altaron to nie Tibia i nie zrobią tego samego błędu.
A co do mapy : polecam odwiedzić galeria -> inne

dawidek9117 28-04-11 20:01

(tego w real tibi nie ma)




to nie tibia rl ;]

Okocim 28-04-11 22:09

Mam świetne rozwiązanie na wszystkie twoje problemy, mianowicie trzymając wciśnięty klawisz ALT naciśnij jeszcze F4. I nie pisz więcej takich głupot bo od samego czytania mam dość. Znajdź sobie inny serwer na którym Ci wszystko pasuje a nie próbuj zmieniać na gorsze. Altaron nie jest kolejnym OTSem 999x.
Ghule jednak spełniają swoje zadanie i zabijają idiotów.

dawidek9117 28-04-11 22:11

""""Ghule jednak spełniają swoje zadanie i zabijają idiotów""""


masz racje hehe.... :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D









""""Ghule jednak spełniają swoje zadanie i zabijają idiotów""""


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:16.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin