Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Sugestie i Propozycje (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=4)
-   -   Rozbudowanie expowisk (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=17148)

Arkon 20-09-15 13:56

ale wiesz o tym, ze moje zdanie nie ma żadnej wielkiej mocy? na forum wypowiadam sie jak każdy inny gracz ; > jeśli chodzi o mapke to juz powiedziałem ;d

Tron 20-09-15 15:37

Cytat:

Napisał c770832 (Post 138085)
Nie wiem po co te walkowanie tematu skoro kazdy dobrze wie, ze od okolo 2 lat w altaronie ciagle brakuje : questow, expowisk, nowych mobow , outfitow , przedmiotow , terenow , przygód , run , czarów , eventow , rowerow , WSZYSTKIEGO, ale przede wszystkim brakuje tu ludzi.

A potrafisz sobie wyobrazić sytuację, kiedy gracze gry RPG powiedzą: "tu jest za dużo potworów!", "mapa jest za duża!", "strojów jest za dużo!"? Niedosyt zawsze będzie - graczom nigdy w pełni nie dogodzisz.

Altaron ma problemy kadrowe i kuśtyka od strony budżetowej. Za mało rąk do pracy, więc patrząc na skład administracyjny i podział pracy to i tak nieźle im tam idzie. Trochę zrozumienia.

Bass1 20-09-15 16:16

Tron może tak może nie , są ludzie co by się dorzucili do tego nawet. Po co takie owijanie i zbywanie ludzi, że pomysł zły nie wprowadzimy? Od razu się piszę nie zrobimy bo brak na to funduszy proste i po sprawie a nie takie kręcę jak dzieci w piaskownicy.

Mervakis 20-09-15 17:04

Cytat:

Napisał 19Fafarafa06 (Post 138108)
to ktoś tutaj kłamie bo podobno administracja robia za frajer przy tym projekcie ... to na co idzie ten "budżet" skoro jego brakuje ?

"Budżet" xd na opłacenie serwera i grafiki. Chociaż na to drugie najczęściej nie starcza.

MaciejB 20-09-15 18:33

Cytat:

Napisał Mervakis (Post 138113)
"Budżet" xd na opłacenie serwera i grafiki. Chociaż na to drugie najczęściej nie starcza.

to gdzie hajsy za statusy które sprzedawałem//sprzedaje ;=] hehe
było ok , szkoda tego całego resa ..

Wydaje mi sie ze jest mniej ludzi grających .. jak przed resemmm ..


peace.:zły:

Noratl 20-09-15 19:01

ciekawych miejscówek jest sporo, tylko ludzie chcą takie na których wyciągną jeszcze więcej expa i kasy :)

cewix 20-09-15 20:43

Budżet to nie problem, są strony na których mogą się zareklamować, napisać czego chcą dokonać co zrobić itp. Z tego co zauważyłem dużo ludzi chętnie sponsoruje tego typu projekty

Yooshi 20-09-15 21:07

Cytat:

Napisał MaciejB (Post 138119)
to gdzie hajsy za statusy które sprzedawałem//sprzedaje ;=] hehe

Lost in the fire.

Tron 20-09-15 23:42

Cytat:

Napisał MaciejB (Post 138119)
to gdzie hajsy za statusy które sprzedawałem//sprzedaje ;=] hehe


Dather 21-09-15 08:54

Cytat:

Napisał Bass1 (Post 138083)
Arkon ciebie trzeba wymienić na lepszy model. Podobać ci się nie musi ten pomysł masz do tego prawo ale niech się ludzie sami wypowiedzą i ocenią co dobre dla nich samych i czego oczekują tutaj tak naprawdę, żeby ich ta gra przyciągała i trzymała żeby byli i grali po prostu. Arkon z tego co ja widzę to Ty po prostu nie chcesz nic tutaj dodawać ciekawego i sensownego fajnego więc z łaski swej zacznij patrzeć pod wpływem graczy a nie samego siebie bo mi się to nie podoba.

Kolego nie znam Cię Ale JUŻ CIĘ LUBIĘ Tego barana Arkona to jak przyjmowali to nie wiem ćpali coś ? Toż to jest grzecznie mówiąc "świr"

Idealnie opisałeś jego wielkiej mości Arkona stosunek do altarończyków i ich potrzeb. Baran jakich mało i faktycznie nic nie robi.
Ps. Wspaniale było by gdyby zmienił stosunek albo odszedł z tego projektu.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:40.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin