Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Archiwum (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=41)
-   -   [odrzucone] Potiony Hp. (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=12675)

Adrondil 04-08-14 14:27

Potiony Hp.
 
Witam, moją propozycją jest obniżenie ceny hp potionów oraz obniżenie ich wagi.
Każdy używa uh, nie widziałem woja żeby używał mikstur wyzdrowienia, a dzieje się to z 2 powodów:
HP pot - cena = 6.3k (plecak) waga (plecak) = 62 leczenie = 500-600
Uh - cena = 4.0k (plecak) waga (połączone) = 1.20 leczenie = 800-1000

Jak widać te potiony są bezużyteczne, nie dość, że cena niebywała, waga tak samo, to jeszcze leczenie słabsze. Proponuje, żeby obniżyć ich cenę oraz wagę, leczenie niech będzie jakie jest, ale waga i cena musi ulec zmianie.

WarlordPL 04-08-14 14:32

Jestem za,bo nikt nie kupuje tych hp potków bo do niczego one nie potrzebne. Za to Mag duch ma dużo zamówień. Lepiej dać komus zarobić niż wydać u NPC.

begar321 04-08-14 15:44

HAHAHAHAHAHAHAHAH . Te potiony ratują życie w krytycznych sytuacjach , gdyby nie one ... Nie na darmo mają swoją cenę . Trzeba tylko wiedzieć kiedy ich używać a kiedy uhów ..

Pozatym dużo potworów je zostawia więc raczej kupować odradzam

tomakeo 04-08-14 15:50

Cytat:

Napisał begar321 (Post 110179)
HAHAHAHAHAHAHAHAH . Te potiony ratują życie w krytycznych sytuacjach , gdyby nie one ... Nie na darmo mają swoją cenę . Trzeba tylko wiedzieć kiedy ich używać a kiedy uhów ..

Pozatym dużo potworów je zostawia więc raczej kupować odradzam

Dokładnie. Temat został wyczerpany, więc można zamknąć.

Yooshi 04-08-14 15:52

Cytat:

Napisał begar321 (Post 110179)
HAHAHAHAHAHAHAHAH . Te potiony ratują życie w krytycznych sytuacjach , gdyby nie one ... Nie na darmo mają swoją cenę . Trzeba tylko wiedzieć kiedy ich używać a kiedy uhów ..

Pozatym dużo potworów je zostawia więc raczej kupować odradzam

Nie uświadamiaj....

Potiony takie nieopłacalne,
altarony takie trudne
Adranadladladlsscośtam taki biedny
Dual taki zjebany

Potki da rade zrobić, cena wtedy będzie... Mniejsza?
Będą leczyć więcej?
Ale nie, nie trzeba myśleć...

Narwashi 04-08-14 16:06

Cytat:

Napisał Adrondil (Post 110169)
Witam, moją propozycją jest obniżenie ceny hp potionów oraz obniżenie ich wagi.
...
Jak widać te potiony są bezużyteczne

Nóż mi się w kieszeni otwiera jak czytam te twoje chore pomysły. Według ciebie łatwiej = lepiej ale niestety to tak nie działa. W dupie byłeś i gówno widziałeś.


PS. Skoro masz taki wysoki poziom wojownikiem to umiejętność wyciągania logicznych wniosków musi być u ciebie mocno upośledzona skoro mówisz o tych miksturach "bezużyteczne".

cewix 04-08-14 16:12

Jedyna sytuacja gdzie opłaca używać się mikstur to taka gdzie już umieramy, bo można spamować na przemian z hape tawis (i nie wiem, czy z uhem)

No i jak jestesmy alchemikami, ale wiadomo nikomu sie potów tworzyć nie chce, chyba że jesteś mną :D

Adrondil 04-08-14 18:13

Zakładając temat miałem na myśli, że dlaczego mam używać uh na expie, skoro jestem alchemikiem i powinienem leczyć się potami, jeśli kogoś obraziłem tym tematem to przepraszam, nie chce żeby ten pot leczył więcej, chce tylko żeby były tańsze i lżejsze, albo składniki do ich wytworzenie były bardziej dostępne.

frodo1 04-08-14 19:19

Cytat:

Napisał Adrondil (Post 110205)
Zakładając temat miałem na myśli, że dlaczego mam używać uh na expie, skoro jestem alchemikiem i powinienem leczyć się potami.

ale czy ktoś Ci zabrania tego?

Adrondil 05-08-14 00:05

Nie zabrania mi ale się się opłaca bo są ciężkie i drogie.

Dobra jedyne co teraz mi może nie pasować w tych potach to ich waga.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:45.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin