Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Archiwum (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=114)
-   -   Zwiadowca nekromanta upośledzenie (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=6693)

jestemproo121 12-08-13 17:19

Zwiadowca nekromanta upośledzenie
 
Z przykrością muszę napisać ,że zwiadowca nekromanta jest upośledzony w porównaniu do zwiadowcy duchownego co bije tyle samo a ma tapen tawis ... .W tym temacie chcę też poruszyć temat dmg zwiadowcy a rycerza. Rycerz bije znacznie więcej niz zwiadowca, moim zdaniem powinien byc jakis balans a nie że zwiadowca był kiedys <zajebisty>, w porównaniu do rycerza, a teraz jest kompletnie na odwrót.

Ser 12-08-13 17:25

I napisał to człowiek bez paca.

Gekko 12-08-13 17:47

Cytat:

Napisał Ser (Post 70436)
I napisał to człowiek bez paca.

a skąd wiesz czy pacc mu sie nie skończył dzień przed?

wracając do tematu to ogólnie nekro jacyś tacy nijacy... dysponują najpotężniejszym żywiołem jakim jest śmierć według mnie tutaj leży sedno balansu między duchownym a nekro, śmierć powinna zadawać o wiele mocniejsze obrażenia w żyjące potwory wszystkie żyjące, zaś duchowny ma swoje leczenie i było by gut

Attax 12-08-13 18:24

tzn tak Nekromanta zwiad a duchowny zwiad

Proste, masz puginały mozesz biegac na nich i bic 1 strzalem za bardzo duzo. - jest to drogie po prostu.
Leczenie mozesz używac UHów - i masz takie same leczenie jak zwiad duchowny - wymaga tylko założenia sobie jakiegos uhmakera czy cos.

Czyli duchowny ma "tanie" leczenie w sumie. Nigdy nie zada takich obrażeń jak nekromanta. Macie puginały, tylko z założenia administracji nie maja one służyć do expienia.


Nekromanta - jest w sumie droższy do wyexpienia ale za to ma super zrobiony przez (Trava chyba) Outfilt, i nawet gdyby byla mozwliosc zmiany profesji, a powinna być bo jak np Agri zalozyl postac rycerza nekromante byl on inny niz obecnie i np teraz zeby grac duchem musialby robic nowa postac? Nie oczywiscie, ze nie powinien dostac mozliwosc ponownego wyoboru.


Co do kwestii balansu rycerz - zwiad bez komentarza.

Kleikk 12-08-13 19:05

Z puginalow się nie bije więcej niż z kpiro!!! Jedyną zaletą jest instant dmg. Z kpiro uderze 80+80+80 a z puginalu 150-200. ( przeciętnie w 75 maga )

Attax 12-08-13 21:00

Cytat:

Napisał Kleikk (Post 70449)
Z puginalow się nie bije więcej niż z kpiro!!! Jedyną zaletą jest instant dmg. Z kpiro uderze 80+80+80 a z puginalu 150-200. ( przeciętnie w 75 maga )

Chciałbym bić z 1 ciosu po 1k + w moby jak bije np Dark Shooter. Niż z kpiro, łatwo to policzyć - rzadko z kpiro wchodzą mi hity za 1k. (łacznie) Jest ogromny rozrzut obrażeń przy kpiro czy z puginału tez uderzysz raz za 400 a raz za 150? Chciałbym grac nekromantą chociażby dla outfiltu. To, że puginały są drogie zawsze można sobie je isc zloocic albo skupywac na handlu. Nekromanta nie ma być OP bic z puginałów po 2,5k bo to bez sensu. A obrażenia kprio nie są zbyt duże jak by się mogło wydawać.
Mogę powiedzieć tyle obecnie bije w sumie adekwatnie do poziomu. Co to jest dmg czasem za 600 w single target. Byle rycerz elementalista na uderzy w maksymalnie 12 mobów na raz za tyle.

tomakeo 12-08-13 21:42

Cytat:

Napisał Kleikk (Post 70449)
Z puginalow się nie bije więcej niż z kpiro!!!

Jesteś pewien? Bajerant twierdzi inaczej, ba, różnica jest spora szczególnie z potkiem potęgi.

Kleikk 12-08-13 22:04

Tak. Jestem pewien. Nie podawajcie mi tu przykładów 250 lvli jak Dark. Zapraszam jak chcesz jutro pod depo, pokaże Ci ile bije z puginalow, a ile z kpiro.

majster.bro 12-08-13 22:16

Dokladnie... Ja na 100lvlu w moby z pugi wale po 500, natomiast z kpiro i czasem za 450 wejdzie z 1 hita..

jakub00s 12-08-13 22:35

Nasmieszniejsze jest to że 115 lvl wojo ele bije po 800-900 z eamo rago w górskie rolę .
Czy to nie przesada ??
Hitow po 800-900 nie ma z tego co pisał kiedyś Agri 215 ryc nekro


Pozdrawiam
Lectre


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:38.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin