Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Sugestie i Propozycje (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=4)
-   -   przywrocenie predkosci maga (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=22576)

makozul 03-09-18 17:47

przywrocenie predkosci maga
 
jw powrot speeda do zeszłego stanu, aktualnie mag jest powolony jak szczur pod neolith. 41 Palek ma równy speed z 65 magiem na hape odesie. Co było wgl powodem zmiany speeda skoro mag jest najbardziej papierowy + mobki dostaly wiekszego speeda

19Fafarafa06 03-09-18 17:48

Cytat:

Napisał makozul (Post 167839)
jw powrot speeda do zeszłego stanu, aktualnie mag jest powolony jak szczur pod neolith. 41 Palek ma równy speed z 65 magiem na hape odesie. Co było wgl powodem zmiany speeda skoro mag jest najbardziej papierowy + mobki dostaly wiekszego speeda

Magiem ciężko uciec od czegokolwiek :D
Nie dość że wszystko chce mnie zabić, to jeszcze nie mogę od tego uciec :D

Wicher 03-09-18 17:48

moze nie przywrocenie a zmiana przelicznika z 1.5 -> 1.8

ja jako 41 palek na odesie bieglem porownywalnie z 63 magiem na hape odes, seems not legit :-)

Rahilux 03-09-18 17:51

Dobra propozycja na +!



Jeszcze 45 mag w moś secie który bierze na klate cały obóz abi i wybija z gfb, pogczman.


<taki żarcik, albo może nie, chociaż tak wygląda obecny jak i poprzedni serwer>

cya

wilddd 03-09-18 18:07

W następnym sezonie można zmienić na te 1.8 czy coś podobnego, gdyby teraz zaszła zmiana to wszyscy, którzy wybrali zwiada ponad maga czuliby się oszukani.
Trzeba było zrobić matematykę wcześniej a nie teraz narzekać xD

Obles 03-09-18 18:07

No dobrze, ale jak dla mnie argument, że mag na wyższym poziomie jest równie szybki co zwiadowca na niższym to jeszcze za mało, bo właściwie taki był cel tej zmiany (chociaż nie ja za nią stoję i nie będę jej bronić w zaparte).

Tak jak wyżej słusznie zauważono - mag nadal jest w stanie bić najwięcej potworków na raz ze względu na silne czary obszarowe. Obniżenie jego prędkości spowodowało, że ma teraz chociaż ciężej i kto wie - może bardziej zachęci to do gry drużynowej?

Miał być mag-ots, nagle gra magiem stała się cięższa, bo mimo, że nadal robi największe obrażenia, to jest w końcu podatny na dostanie w czambuko. Umówmy się - przyrost hp nadal jest spory i mag wcale nie jest aż takim papierem a i nowy system pancerzy jakoś nie sprawił, by był bardziej delikatny.

Na pierwszy rzut oka, spowolnienie maga (postaci najsilniejszej) wydaje się być logiczne i jak na razie mam wrażenie, że marudzicie, bo przyzwyczailiście się do starego, dobrego maga, który może wpieprzyć każdemu i szybko uciec bez jakichś konsekwencji :>. Ale może się mylę, czekam na więcej opinii.

19Fafarafa06 03-09-18 18:17

Cytat:

Napisał Obles (Post 167846)
No dobrze, ale jak dla mnie argument, że mag na wyższym poziomie jest równie szybki co zwiadowca na niższym to jeszcze za mało, bo właściwie taki był cel tej zmiany (chociaż nie ja za nią stoję i nie będę jej bronić w zaparte).

Tak jak wyżej słusznie zauważono - mag nadal jest w stanie bić najwięcej potworków na raz ze względu na silne czary obszarowe. Obniżenie jego prędkości spowodowało, że ma teraz chociaż ciężej i kto wie - może bardziej zachęci to do gry drużynowej?

Miał być mag-ots, nagle gra magiem stała się cięższa, bo mimo, że nadal robi największe obrażenia, to jest w końcu podatny na dostanie w czambuko. Umówmy się - przyrost hp nadal jest spory i mag wcale nie jest aż takim papierem a i nowy system pancerzy jakoś nie sprawił, by był bardziej delikatny.

Na pierwszy rzut oka, spowolnienie maga (postaci najsilniejszej) wydaje się być logiczne i jak na razie mam wrażenie, że marudzicie, bo przyzwyczailiście się do starego, dobrego maga, który może wpieprzyć każdemu i szybko uciec bez jakichś konsekwencji :>. Ale może się mylę, czekam na więcej opinii.

Na drugi rzut oka, rycerz, zwiadowca przykleja się do maga na follow, mag nie jest w stanie uciec ..........

makozul 03-09-18 18:20

imo nie prosciej byloby zmniejszyc dmg SD i nutek niz zmniejszac predkosc maga? Teraz dokleja sie do Ciebie palek oraz rycek i masz temple, zwlaszcza, ze wiekszosc mobkow dostalo speeda.

Mag zawsze bil z obszarowek, a jak ma inaczej expic? To jest nijako + elementalisty na starcie, ze odskoczy z lvlem.

Jakim cudem może byc mag porownywalnie szybki do zwiadka na h lvlu, skoro juz na 40lvl jest z nim na rowno, a roznica tylko bedzie sie zwiekszac, skoro palek dostaje 2.2 speeda na lvl.

Bryndzaarron 03-09-18 18:24

To moze inaczej zrobmy 1.8 dla maga i rycerza a zwiadkowi 2.0 bo obecnie ja rycerzem nekro-alch doklejam sie do jakiegos maga na utamie i ma tzw dedoweczke nie moze byc takiej sytuacji ze mag nie moze od nikogo odbiec i musi przyjmowac wszystko na klate

Obles 03-09-18 18:25

Okej - lepiej! Widzicie, jak chcecie to umiecie!


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:32.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin