Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Sugestie i Propozycje (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=4)
-   -   Rycerz Jednoręczny (1h) (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=22119)

mynio4 05-03-18 18:41

Rycerz Jednoręczny (1h)
 
Witam.

Mam propozycję co do rycka 1h może zmienić dmg haper rago na zależne od
siły i będzie w porządku? Argumentem kiedy pytałem o zmianę na obecny stan tego czaru była odpowiedź że jest zbyt mocny bo na małym lvlu można mieć dużo siły. To może zmiana wymaganego poziomu na czar miecz Miecz zegiona (haper rago)? Trzeba też pamiętać że ten czar zadaje tylko dmg fizyczny.
Wiec rycerz 2h będzie na 70 lvlu raczej wybierał odes rago ze względu na bonus dmg od żywiołów.

Dlaczego to pisze?
Rycerz 94 lvl :
skill 1h - 96
skill 2h - 55

Z bronią (1h) na 80 lvl bije mniej niż ,z bronią (2h) na 30 poziom :) :) :)

Makon 05-03-18 18:47

na 70 lvl rycek 2h dalej bedzie uzywal haper rago ;]
i az do lvl 120-140

mynio4 05-03-18 19:03

Cytat:

Napisał Makon (Post 165200)
na 70 lvl rycek 2h dalej bedzie uzywal haper rago ;]
i az do lvl 120-140

No to niech używa taka zmiana wpłyneła by tylko na + 1h.

neilran 05-03-18 19:18

Albo jeśli z różnych przyczyn nie wchodzi w grę blokada skilla siły, to czar skalujący dmg od skila obrony.
Tarcze były historycznie były używane także ofensywnie. Taki czar biłby 30% słabiej od odes rago na podobnym skilu, ale moglibyśmy go używać na fulldefie.
I tutaj w gre wchodzi także ewentualna naprawa obrony, która, jak słyszałem, nie działa (sam nie miałem okazji testować).

Haper rago chyba nie mogłoby się skalować z poziomiem obrony z jednej przyczyny - nazwa "miecz zegiona" troche sie z tym gryzie.

Makon 05-03-18 19:33

Cytat:

Napisał mynio4 (Post 165201)
No to niech używa taka zmiana wpłyneła by tylko na + 1h.

to czemu chcesz zrobic aby rycek 1h bil mocniej niz 2h?xD gdzie tu logika lol

mynio4 05-03-18 19:54

Cytat:

Napisał neilran (Post 165203)
Albo jeśli z różnych przyczyn nie wchodzi w grę blokada skilla siły, to czar skalujący dmg od skila obrony.
Tarcze były historycznie były używane także ofensywnie. Taki czar biłby 30% słabiej od odes rago na podobnym skilu, ale moglibyśmy go używać na fulldefie.
I tutaj w gre wchodzi także ewentualna naprawa obrony, która, jak słyszałem, nie działa (sam nie miałem okazji testować).

Haper rago chyba nie mogłoby się skalować z poziomiem obrony z jednej przyczyny - nazwa "miecz zegiona" troche sie z tym gryzie.

Haper rago można bić na full defie i ma taki sam dmg jak na full atak

Cytat:

Napisał Makon (Post 165204)
to czemu chcesz zrobic aby rycek 1h bil mocniej niz 2h?xD gdzie tu logika lol

Oczywiście , że tego nie chce.

Makon 05-03-18 19:56

Powiem tak, nawet na moim lvlu Haper rago bilo mocniej niż Odes rago :p

mynio4 05-03-18 20:01

Cytat:

Napisał Makon (Post 165208)
Powiem tak, nawet na moim lvlu Haper rago bilo mocniej niż Odes rago :p

Wiec jestem w 100% za żeby zmniejszyć jego dmg , ale żeby był zależny od siły. Pamiętajmy że odes rago może uderzyć krytycznie !
Używasz haper rago po tej zmianie do expa ?

Makon 05-03-18 20:07

Juz przed nie uzywalem xD wiec po tym bardziej nie :p chyba ze mam duzo abitanczykow na sobie to sobie czyszcze :p

mynio4 05-03-18 20:14

Cytat:

Napisał Makon (Post 165210)
Juz przed nie uzywalem xD wiec po tym bardziej nie :p chyba ze mam duzo abitanczykow na sobie to sobie czyszcze :p

No mam podobnie.
Czar haper rago poszedł do kosza a można by go fajnie zbalansować :/


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:38.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin