Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Ankiety (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=59)
-   -   Ankieta II - jaki potwór zasługuje na największe zmiany? (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=6817)

Gekko 26-08-13 12:09

http://wiki.altaron.pl/images/Duch.gif

Moim skromnym zdaniem na zmiany zasługuje nasz kochany duszek.... czemu?

Grafika duszka powoduje u mnie nostalgie do tibii w końcu grafika duszka jest baaardzo stara i jest swoistą ikoną tibijskiego GhostLandu a w końcu wszyscy chcemy altaronu wolnego od tej betonowej gry pełnej botów, a poza tym wszystko gra loot jest ok, można by dodać iluzje duszka tzn jak u szlamów że ma on swoich kilka kopii chociaż chyba to lepsze by było dla jakiegoś bossa latających prześcieradeł?

Ezreal 26-08-13 12:20

Według mnie na zmiany graficzne zasługują smoki z przeszłości i elfy.

Do tego propsuje pomysł Eletrixa!

A i dziękuje za status!!

mortans 26-08-13 12:53

Ciężko tu pisać o 1 potworze jak wiele wymaga zmian....

Myślę, że zmiana wyglądu przydała by się Liczowi. Sądzę, że wygląda paskudnie i nie pasuje do klimatu Altaronu.

No i mam jeszcze taka sugestie... czemu wszystkie ludzkie postaci mają ten sam wygląd ? tzn. wszyscy Dezerterzy mają ten sam kolor, tak samo jak Bandyci czy nawet Abitańczycy itd... Można by było zrobić 3-4 wersje tego samego potwora i żeby było ciekawiej do każdego wyglądu dodać nieco inny loot. Myślę, że to urozmaiciło by grę. Bicie potworków nie było by już tak nużące jakbyśmy nie bili ciągle te same klony.

neccoz 26-08-13 15:08

Cytat:

Napisał tomakeo (Post 72010)
http://www.wiki.altaron.pl/images/Skorpion.gif
Skorpion w takiej postaci jakiej teraz jest, strasznie przypomina tego z tibiozy.
Moja propozycja, to dodać kilka większych sztuk i zrobić jakieś nowe pustynne expowisko na taki 100 poziom.

+1


@topic
Powinno się zwiększyć exp potrzebny na dany lvl, a nie zmniejszać exp z potworów itp.

Potwór który powinien przejść zmianę wg. mnie to Bagien. Jest on bardzo słabym potworem, lecz wysysa manę oraz się leczy i przez to jest nieopłacalny na małych lvlach, a potem daje zbyt mało expa na wyższym poziomie. + Powinny się pojawić dalsze części przygód konkwistadorów z coraz to silniejszymi kastami bagnów :]

fiodor89 26-08-13 15:25

Grafiki są mało ważne, natomiast przydatność niektórych mobów, to co innego!
Skopaliście na maksa sprawę ze Szlamami, teraz nie da się na nich trenować, dlatego proponuję zmiany zachowania Szlamów na ten stary, mianowicie matka + klony. Amen

adamo199412 26-08-13 16:02

Oficerowie Przecież oni biją dwa razy mocniej od generałów. Chyba powinno być odwrotnie. Ba oni są mocniejsi nawet od smoków. Exp marny. Jedyny ich plusik że wychodzi się na swoje praktycznie zawsze. Nie to co na smoczkach.

leon 26-08-13 16:10

zmieńcie loota w Czerwiach bo jest on marny dodajecie jakieś rzeczy które można sprzedać w sklepie tak żeby nowi gracze mogli sobie zarobić na Promocje na 20 lvl :)

Arkadiasz 26-08-13 18:40

@Leon
Czerwie powinny być od lvlowania. Krasnale są od zarabiania.

Cytat:

Napisał eloelo320 (Post 71999)
Zmiana expa co za idiota to wymyślił.
Lepiej dajcie jakieś expy drużynowe na 100-170 lvle a nie daliście 3 respy na 250+ i myślicie że wszystko jest ok.

Ale teraz pomyśl logicznie. Wprowadzą takie respy drużynowe na 100-170 lvl ale taki 200-300 solo/we 2-3os. mógłby dać tam radę, co by tylko przyśpieszyło lvlowanie, a zamysł jest taki, by było coraz ciężej wbijać poziomy.

Cytat:

Napisał Ellegon (Post 72008)
Jak dla mnie zmniejszenie expa i jednocześnie zwiększenie życia będzie idealnie gdzieś od wiecznego pokutnika (wg. listy na wiki) - exp -20 lub -25%, a życie zwiększone o 30% i macie idealne utrudnienie dla wyższych lvl'i. Niektóre zmiany dropów by się przydały lecz wiele jakby nie patrzeć jest do niczego (bo chcecie to pod siebie). Jedną z najlepszych propozycji wg. mnie podał Attax.

ps. No i nie wszędzie macie wychodzić na plus; muszą być gdzieś expowiska, gdzie stracicie tą kasę.

Ja byłbym tylko za zwiększeniem życia potworów lub tylko zmniejszeniem expa o te 20%, przy czym należy pamiętać o nowych graczach, którzy najbardziej w tedy ucierpią.

Cytat:

Napisał Kleikk (Post 72011)
Zmienić te wszystkie potwory na których zazwyczaj teraz pusto jest... Olbrzymów z tego co sie orientuje są conajmniej 4 respowiska, przy czym siedzi max 1-2 osoby na tych północnych w stronę bekalelu i 1 osoba na ankardii.. można by zmienić resztę tych expowisk na jakieś niewiem.. polskie potwory ? Moze słonie/tygrysy, które mogłyby być odpowiednim expowiskiem na 50-80 lvl ?
Trolle twardziele powinny widzieć niewidzialnych.

Kiedyś już pisałem o olbrzymach z krańca zachodniej strony mapy...
Jaki low lvl bd chodził połowę mapy gdy ciągle się słyszy o tym że wojna, że abitańczycy koło miasta, że ciężko odrobić tutaj cokolwiek...

Byłbym za tym aby przywrócić 60 expa za czerwia. Kiedyś był to idealny potworek do expienia na low lvlu.

Cytat:

Napisał neccoz (Post 72037)
Cytat:

Napisał tomakeo (Post 72010)
http://www.wiki.altaron.pl/images/Skorpion.gif
Skorpion w takiej postaci jakiej teraz jest, strasznie przypomina tego z tibiozy.
Moja propozycja, to dodać kilka większych sztuk i zrobić jakieś nowe pustynne expowisko na taki 100 poziom.

+1

+2 razem z nowymi terenami pustynnymi :D

magiczny 26-08-13 19:28

Ja uważam że na zmiane zasługuje potwór : Oficer
Moim zdaniem jest on zbyt mocny, jak na jego stan zdrowia, oraz doświadczenie które się zdobywa za zabicie jego. Także loot nie jest jakiś znakomity(od kiedy weszły diamenty jest owiele lepiej, ale jest różnica 20diamentów na 1h expienia w porównaniu z szeregowymi).

yahiko96 26-08-13 21:30

Oficery(krasnale) - mają duży dmg, widzą niewidzialnych(co powinno być zmienione, a powinny widzieć Ci magowie i te lepsze), loot mało ciekawy(plusem jest to, że leci po 4 diamenty czasami, a tak to na 300 ofcierów z 500 do zadania nic nie spadło), exp jest średni.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:59.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin