Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Archiwum (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=114)
-   -   Altaron upada (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=17251)

makmej 27-09-15 17:27

Altaron upada
 
Witam serdecznie wszystkich graczy i administracje.
Jak dobrze wiemy Altaron się prawie w ogóle nie rozwija, updaty polegają na "balansie" profesji, czyli na dobrą sprawę "a raz damy temu więcej, a raz temu". Ewentualnie zboostujemy postać którą gra admin ( np jak Slythia to robiła ). Do Altaronu nie przybywają kolejni gracze, smerfy ani trolle pokroju Navaroga i Alora. Co tu dużo powiedzieć!? Altaron UPADA!
Panowie, kto by z was nie chciał znowu zobaczyć jakiegoś rekordu liczby osób online na Altaronie, jak to miało miejsce 4 lata temu, tuż po starcie serwera? Wtedy administracje było stać chociaż na reklame na tibia.pl, a teraz? Jedynie gracze o to się troszczą. Gadanie, że nie można zrobić reklamy nie przemawia do mnie. Dla chcącego nic trudnego!
Tak więc pamiętajcie,
ALTARON UPADA !!!!

Trixis 27-09-15 17:44

No jak ma nie upadac jak większość łatek związanych jest z naprawą bugów , balansem czy mechaniką . Podstawą do tego jest właśnie dodawanie nowych terenow , przedmiotów czy potworów (ale nie takich kolorowanych) . Czasem nie wyszystko sie da no ale ... Ja na ich miejscu podał bym sztame Navarogowi , o ten to potrafi grafike odpierdolic . Co do balansu , to nie da się zrobić raz a dobrze ? Wybral bym zupelnie inna profesje gdybym miał cofnąć się w czasie wybral bym inne subprofesje .

Przyklad z niedawna . A:"Czy alchemia nie powinna rosnąć szybciej , chyba jest cos nie tak???"
B: "Wszystko jest tak jak powinno być , nie bedzie to zmieniane "
za miesiac jest łatka a to zmieniaja o 180 stopni , smieszne ...

Altrel 27-09-15 17:55

Nie zauważają Państwo podstawowej kwestii, żeby coś można było budować musi to mieć solidne fundamenty, żeby zbudować coś wartego uwagi konieczne było/jest wymienienie bardzo wielu mechanizmów, by wszystko współgrało w momencie przejścia na OTClienta, na tym skupiają się osoby, które zajmują się kwestiami technicznymi, pomijając fakt, że projekt bez wykonania tych czynności 5 lat temu nie powinien w ogóle startować. Chciałbym również przypomnieć, że Gracze, którzy wtedy zaczęli przygodę z Altaronem zniechęcili się bardzo szybko z powodu bardzo słabej stabilności serwera, crashów i wielu poważnych błędów, których przez ponad 3 lata nikt nie naprawiał. Jeżeli komuś nie podoba się gra, nie musi w nią grać, na rozwijanie gry przyjdzie czas, gdy zakończone zostaną kwestie mające priorytet z punktu widzenia przyszłości projektu.

Mefisto63 27-09-15 17:58

lepiej się połączyć i expić pograć RPG , zaproszę paru ziomeczków z vestii.
Brak Wojen , Jedna Fajna Gildia Która Bierze Każdego Za Mała zaliczkę na VC tylko i wyłącznie po to by móc spokojnie i przyjemnie expić jak pety z Candii.

kantex 27-09-15 18:32

Spejson co Ty płaczesz człowieczku. To rzecz normalna jest że pobierają ludzie opłaty za komunikatory bo nikt wiecznie nie będzie wszystkiego sponsorować wszystkiego. Prosty przykład dla ciebie kup każdemu statu z własnej kieszeni to odczujesz ten sam ból dupy i nie pierdol tu o jakiś wnioskach bo twoje żalenie się nikogo to nie interesuje, że jesteś skąpy człowiek i żyjesz jak sęp żywiąc się ich majątkiem i na ich koszt sugerujesz , że zle robią.

kacpinio1 27-09-15 18:33

Cytat:

Napisał Altrel (Post 138542)
Nie zauważają Państwo podstawowej kwestii, żeby coś można było budować musi to mieć solidne fundamenty.

To zróbcie wkoncu te fundamenty ;/


"Do Altaronu nie przybywają kolejni gracze, smerfy ani trolle pokroju Navaroga i Alora. Co tu dużo powiedzieć!?"
Nwm czy dobrze zrozumiałem ale nazywasz mnie smerfem ? Wypraszam sobie ! :D


I zgadzam sie Altaron upada.

Mefisto63 27-09-15 18:35

Nie wiem z kim rozmawiam ? pet z no pvp ? to Ty ?
Można Brać opłate rozumiem ale równoważną z cenna vc ? Czy Nie ?

Po drugie o czy ty do mnie mówisz ? Wiesz co oznacza Sęp? Gościu ty chyba jesteś vestii

Altrel 27-09-15 18:56

Cytat:

Napisał kacpinio1 (Post 138548)
To zróbcie wkoncu te fundamenty ;/

Gdyby istniała złota rybka spełniająca życzenia to byśmy zrobili to w sekundę. Jako, że nie istnieje, to zbudowanie tych fundamentów zajmuje dużo czasu. Myślę, że nie ma potrzeby wpisywania do Changeloga codziennie tworzonych/modyfikowanych systemów, które Graczom niewiele by mówiły. Z tych, które zostały wykonane w ciągu tygodnia i są zrozumiałe mógłbym wyróżnić: zakończenie prac nad częścią rozwojową run w nowym systemie run i wymiana zakresów obrażeń/efektów ze względu na poziom rozwoju w każdej z nich, napisanie od nowa całego systemu akcji z podziałem na grupy, by definiować na poziomie grup opóźnienia i móc niwelować je w obrębie pewnych grup (np. likwidować opóźnienia między grupą mikstura/runa). Wprowadzenie dodatkowego definiowania przedmiotów na podstawie posiadanych suffixów i grup kategorii w obrębie tego samego item id, będącego podstawą dla utrzymywania uzyskiwanych bonusów w przedmiotach stackowalnych. Przepisanie systemów pozyskiwania przedmiotów na modele tabelaryczne w celu dodania nowych funkcjonalności jako ekwiwalentu poświęcanego czasu. Itp. Mapperzy i graficy również ciągle pracują i dodają pewne typy legowisk/grafik zgodnie z sugestiami.

kurki 27-09-15 19:07

dobrze im dojebales altrel, jebac hejterow :)

makmej 27-09-15 19:17

Nie wiem czy pan sobie zdaje sprawe, ale ALTARON na którym gramy istnieje już ponad 4 lata, a jeszcze wcześniej były prowadzone prace nad nim. Najzwyczajniej w świecie, prace są prowadzone w ślimaczym tempie. Dodaliście kupe fajnych rzeczy, odróżniliście Altaron od Tibi całkiem sporo, ale może najzwyczajniej w świecie czas poszukać jakiegoś porządnego INWESTORA który weźmie w ręce Altaron? Jeździć na targi gier typu PGA, i przedstawić swój pomysł na grę? Może Valve by się zainteresowało i zainwestowało pieniądze w wasz projekt? Panowie... Bez kasy to tu nic nie zdziałacie, i my gracze będziemy czekać kolejne parę lat na nową grę, i większą ilość graczy, a przypomnę wam, że stajemy się coraz starsi tak samo jak i wy.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:06.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin