Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Sugestie i Propozycje (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=4)
-   -   Łucznik (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=13687)

kacpinio1 24-11-14 10:15

Łucznik
 
Witam wpadłem na taki pomysl jak urozmaicic zycie lucznika.Pomysl polega na tym zeby lucznik alchemik mogl miec mozliwosci tworzenia roznych rodzajow beltow i strzal np:
-belt/strzala paralizu -postrzelona nia osoba dostaje parala na 5sek

-belt/strzala :
*slabego zatrucia/podpalenia/porazenia wali po 10 przez 2min
*sredniego zatrucia/podpalenia/porazenia wali po 30 przez 2min
*mocnego zatrucia/podpalenia/porazenia wali po 60 przez 2min
-belt/strzala zamrozenia zatrzymuje postrzelona osobe na 10 sek
-belt/strzala rozerwania pancerza postrzelony ma minus 20% do obrony

Oczywiscie te dane sa do zmiany


Taka amunicja byla by droga w wykonaniu i nie zawsze by sie udawalo (zalezaloby to od zrecznosci i alchemi) i

Napiszcie co o tym sadzici

Jak cos przepraszam za literówki bo pisze z tf

cewix 24-11-14 11:34

Było proponowane wiele razy, nie przeszło...

Arkon 24-11-14 12:50

jestem na nie. Parala ma nekrus a zywioly do elementala pasują.

Cannabis 24-11-14 15:49

Niet :c
P.s. Może to dziwne, ale zwiadowca podoba mi się taki, jakim teraz jest :uśmiech7:

brave12013 24-11-14 22:24

A komu by się nie podobał jest idealny. Na 200 skillu hitasz po milion zaufajcie mi potwierdzone info. Jeszcze z 2 miesiące i będzie 180dyst+ rozdam pn zrobie eq na dysta i będzie 250dyst! Jest moc. Już czuje to jaki będę potężny.
Pozdrawiam ;)


P.S.
A teraz serio pomysł słaby. W zwiadzie trzeba zmienić duzo i to bardzo by ta profesja była w ogóle opłacalna.

Cannabis 25-11-14 16:36

Dlaczego uważasz, że jest nieopłacalna? Względem obrażeń? Zarobku? Mobilności postaci? Pytam bo nie za bardzo wiem do czego chcesz się odnieść mówiąc, że jest "nieopłacalny".

brave12013 25-11-14 17:46

Nie chce zaśmiecać tematu na temat propozycji. Chcesz co mam na myśli ja lub inni zwiadowcy? Poczytaj stare tematy dużo juz tego było. W skrócie chcesz zarobiać zwiadem? Wtedy tlyko nekro-alchem(podobno największe dmg). I musisz liczyć się z tym, że wyierając takie subki expisz na piaskowych z ludźmi, dropasz ości na rekinach i zbierasz łapki na górskich. Gdzie indziej nawet się nie wybieraj.

cewix 26-11-14 00:42

@Up
Co prawda jestem nekro-alche(więc według ciebie mam łatwiej) i powiem tylko, że gra sie zajebiście, o profit nie trudno a exp też w pyte :D

brave12013 26-11-14 09:25

A który lvl wbiłeś sobie tym nekro-alchemem bo jeśli mówisz o Carachim i 78 to powodzenia.
Zresztą najlepiej niech bronią zwiadowcy osoby które nim nie grają.
Pozdrawiam. Tyle w tym temacie.

cewix 26-11-14 11:57

@Up
i tym 78lvlem już robiłem profity na rekinołakach, hydrach(z kolegą nekro), najemnikach/gwardzistach(z łukiem), na górskich to raczej średnio, a na czarnoksiężnikach z kolegą nekro mega waste, ale exp szedł prawilnie(nie pamiętam ile, bo to dawno było :d)
a no i jeszcze na obozie abitańskim jest niezły exp i dobry profit.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:35.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin