Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Archiwum (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=41)
-   -   [odrzucone] Pacc jako Pacc Runy (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=704)

Siwor 02-05-11 23:01

Pacc jako Pacc Runy
 
Witam!
Przedstawiam moim zdaniem ciekawą propozycję by zrobić tak by pacc przychodził po wysłaniu sms-a, do depo w postaci RUNY. Moim zdaniem i kilku osób z którymi o tym rozmawiałem poparło mnie w tym. Bo przecież nie każdy ma lub chce wydawać Real pieniążki na pacc. Osoby które chciałyby wzbogacić się w grze mogły by zamawiać takowego pacca i sprzedawać (pacc rune) na trade, czyli bezpiecznie. Teraz dawając pieniążki nie masz pewności że dana osoba wyśle takowego sms-a. Podniosłoby ty sprzedaż pacców i bezpieczeństwo bo wiesz co i za co kupujesz.

Proszę o komentowanie takowej propozycji, JA DAJĘ ŁAPKĘ W GÓRĘ!!!

Pozdrawiam, Siwor.

Dinoo20 02-05-11 23:22

Bardzo dobry pomysl, choc nie jest to dla mnie nowosc bo juz gdzie indziej cos takiego widzialem ;) sadze jednak, ze jest to dobre rozwiazanie. Moznaby zarobic troche kasy w grze a i ludzie majetni w Altaronie mieliby status szlachecki za ciezko zarobione pieniadze na expie ;)

kokolinko 02-05-11 23:28

jak najbardziej Za!! mysle ze z ots to wzioles bo tez to widzialem na kilku :D

Madela 02-05-11 23:31

Sądze że pomysł jest dobry dla graczy jednak nie dla gry. W regulaminie jest mowa o zakazie sprzedawania dóbr za pieniądze materialne. Sprzedawanie Pacc runy przez MC byłoby po prostu zwykłym sprzedawaniem kasy tylko trochę inaczej. Moim zdaniem to nie przejdzie. Ale jestem za bo za długie godziny expienia przydałoby się coś takiego. Ale można to samo zrobić inaczej. Sprzedawać pacc za gp ale w większej ilości jak na realu. Ale na razie sądzę że gra jest za młoda ceny w tibi kształtowały się parę lat. Kto 5 lat temu słyszał o sprzedaży gp na allegro a napewno nie za 0,60 zł za 1cc.
Edit
Cytat:

Napisał kokolinko (Post 4996)
jak najbardziej Za!! mysle ze z ots to wzioles bo tez to widzialem na kilku :D

Ludzie to nie ma być ots jak chcemy pograć na ots-e to wpisujemy w google ots i mamy listę ots-ów. Jeżeli tu chcą sprowadzić ludzi MC muszą szukać nowych pomysłów a nie tylko powielać je z innych ots-ów

Siwor 02-05-11 23:32

Cytat:

Napisał kokolinko (Post 4996)
jak najbardziej Za!! mysle ze z ots to wzioles bo tez to widzialem na kilku :D

Tak to z innych otsów. Lecz wydaję mi się to bardzo trafione dlatego proponuje to wprowadzić tutaj :>

Dzieki i pozdrawiam :)

gumis21993 02-05-11 23:34

Moim zdaniem bardzo dobry pomysł. Wszyscy(DOSŁOWNIE) na tym zyskają wiedząc jak to działa. Dla każdej strony będzie pozytywnie.

Nane 02-05-11 23:35

jestem za








/

pogromek 02-05-11 23:37

Cóż, tak jak wspomniał Madela jest to niezgodne z regulaminem, lecz nie chodzi tylko o to. Moim zdaniem zniszczyłoby to gospodarkę, ponieważ osoba mająca pieniądze na to, aby wysyłać non-top smsy łatwo wzbogaciłaby się w grze.

kokolinko 02-05-11 23:38

Ale watpie zby takie cos wprowadza ale zobaczymy ;) jaak duzo ludzi bedzie na tak to moze zrobia xD bo jesli ktos niechce wydawac real kasy a komus by potrzebny byl hajs w grze to i tak oni nie wychodza stratni ;)

Angelene 02-05-11 23:39

Ja też jestem jak najbardziej za ;D chętnie kupię pacca komuś, kto nie chce wydawać rl kasy, bo mi jakoś średnio idzie zarabianie w tym całym Altaronie... xD. Ale to by musiało sporo kosztować, żeby nie było tak, że każdy pierwszy lepszy noobek wyda 3 srebrniki i ma konto szlacheckie, bo wtedy też Ankardia będzie zasyfiona noobkami...


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:41.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin