Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Klany (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=37)
-   -   [rekrutacja] HertagoN (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=4328)

Catthon 08-09-18 13:41


Uch, powiem Wam, nie jest lekko w życiu gildii...
Najpierw jeden z ostatnio przyjętych zwiadowców okazał się zwykłym rzezimieszkiem. W dobrej wierze przyjęty w szeregi gildii, podstępnie okradł nasz nowy, gildiowy dom. W pierwszej chwili byliśmy w szoku, dochodzeniem objęliśmy 8 osób, które nie miały dobrego alibi na czas kradzieży! Na szczęście już wkrótce nasi szpiedzy zaczęli przesyłać pierwsze raporty.



No cóż, trzeba było interweniować. Najpierw ustaliliśmy fakty z liderami nowej gildii złoczyńcy. Chłopaki z Eclipse zachowali się bardzo przyzwoicie, a do tego ograniczyli draniowi dostęp do gildiowych zasobów, rozsądne posunięcie.

Później pozostała chyba najsłodsza część operacji, to jest...


I wspierały nas w tym siły natury!


A nie, czy ja powiedziałem, że zemsta była najsłodszą częścią operacji?
Najsłodsza część to miody, które trafią do naszego skarbca wynagradzając wizerunkowe straty.

Nie ładnie jest kraść, ale cóż, ładnie jest wyjść potem na prostą. Gorąco życzę Netro i wszystkim jego postaciom :oczko:

O kurcze, byłbym zapomniał! Jakoś w dzień po kradzieży West wraz z Adaśkiem, Numerem, Rahiluxem, Fenrirem, Tadzikiem, Walantem i gromadą innych Hertagończyków gdzieś przepadli. Powiedzieli, że idą na zachód ścigać złoczyńcę i nie wrócili do dzisiaj (oprócz Rahiluxa, ale on mówił, że został z tyłu bo w poniedziałek ma umówioną wizytę u cyrulika). Mam nadzieję, że są cali i zdrowi. Gdybyście spotkali ich gdzieś po drodze, to przekażcie, że złodziej ujęty, problem rozwiązany, a ten bałagan który zostawili w domu sam się nie rozwiąże.:uśmiech6:

Niech Wasze i ich miecze pozostaną ostre!

Podpisano,
Argaryen Catthon

Rahilux 08-09-18 13:55

A do tego podjudzają do spalenia Licoru!

Catthon 08-09-18 14:32

Cytat:

Napisał Ememems (Post 168122)
Hertagon niegdyś taka pokojowa gildia xD A teraz? Paymenty i zabijanie xD Gratulacje!

A dzięki. Mówiłem, że przyjmiemy ten serwerek! :uśmiech6:

Catthon 04-10-18 09:40


Witajcie!

Ja tak tylko, by słowem napomknąć o nowym narybku. W ciągu ostatnich trzech tygodni w nasze szeregi wstapili:
Camol aka Ralandile
Kyogre
i Czarodziej Marek


Ukryty tekst:

Cytat:

Gra w której chcesz do nas dołączyć: Altaron cPVP
-Wiek: 24
-Profesja: Wojownik Duch Ele
-Imię Twojej postaci: Ralandile
-Poziom postaci: Aktualnie 47 ale będzie rósł.
-Doświadczenie w grze: W zasadzie od 2011 roku z wieloma przerwami, ost raz grałem za czasów kiedy Comum jeszcze skilował. Ja przestałem a on grał dalej, teraz wróciłem za jego namową.
-Czy posiadasz mikrofon: Tak
-Dlaczego chciałbyś do nas dołączyć: Czasem warto z kimś popisać/pogadać czy wyskoczyć na wspólne polowanko.
Cytat:

Gra w której chcesz do nas dołączyć: Altaron cPVP
-Wiek: 16
-Czarodziej Ele - Duch
-Imię Twojej postaci: Kyogre
-Poziom postaci: Over 70
-Doświadczenie w grze: Over 6 years
-Czy posiadasz mikrofon: Jeszcze jak
-Dlaczego chciałbyś do nas dołączyć: Wspólne hunty czy coś
Cytat:

-Gra w której chcesz do nas dołączyć: Altaron c-PvP
-Wiek: 21
-Profesja: Mag elementalista {alchemik}
-Imię Twojej postaci: Czarodziej Marek (wcześniej Marko)
-Poziom postaci: 21 atm
-Doświadczenie w grze: doświadczenie może nie jakieś duże ale posiadam kilka postaci na 20+, jedną na 52poziomie, powoli ale do przodu ^^
-Czy posiadasz mikrofon: Zgadza się
-Dlaczego chciałbyś do nas dołączyć: znam kilka osób z gildii które bardzo mi pomogły na starcie, jakieś wskazówki etc., reprezentujecie kulturę i z tego co zaobserwowałem fajny klimacik RPG. chciałbym rozwijać się w Altaronie i może znaleźć tutaj jakichś kompanów do wspólnych wypraw w przyszłości ^^(edited)


Trzymamy kciuki za okres próbny! :oczko:

Niech Wasze miecze pozostaną ostre,
Argaryen Catthon

genofag 04-10-18 12:26

Gra w której chcesz do nas dołączyć: Altaron cPVP
-Wiek: 25
-Profesja: Elitarny Zwiadowca Nekromanta Alchemik
-Imię Twojej postaci: Elaiden'
-Poziom postaci: 95
-Doświadczenie w grze: gram od 2011 z licznymi przerwami, największy lvl jaki udało mi się osiągnąć - 105... uczestniczyłem w paru war modach.
-Czy posiadasz mikrofon: Tak
-Dlaczego chciałbyś do nas dołączyć: gram od dłuższego czasu ale nigdy nie miałem jakiegoś większego lvla przez co nigdy nie poznałem całych uroków Altaronu, dlatego chciałbym dołączyć do teamu z którym wspólnie będzie można pogadać i pograć.

Pozdrawiam.

Catthon 04-10-18 12:46

Elaiden, zapraszam na nasz kanał Discord, gdzie będziemy dyskutować nad Twoim podaniem.
https://discordapp.com/invite/2G9ZRTJ


Pozdrawiam,
Catthon

genofag 04-10-18 13:49

wpadnę po 20 bo aktualnie jestem w pracy :)

Zodiak 09-04-22 01:17

-Wiek: 30lat:
-Profesja: Aktualnie Wojownik Duchowny, wkrótce Rycerz Duchowny Elemetalista
-Imię Twojej postaci: Zodiak
-Poziom postaci: 20lvl, skill 70/65:
-Doświadczenie w grze: w Altaron jestem nowym graczem, ale mam spore doświadczenie w RL Tibia
-Czy posiadasz mikrofon: Tak
-Dlaczego chciałbyś do nas dołączyć: bardzo lubię grę zespołową i chciałbym grać z ludźmi, którzy znają Altaron, żeby czerpać jak największa satysfakcję z rozgrywki.

Server PvP

WsT 09-04-22 03:40


Cytat:

Napisał Zodiak (Post 180265)
-Wiek: 30lat:
-Profesja: Aktualnie Wojownik Duchowny, wkrótce Rycerz Duchowny Elemetalista
-Imię Twojej postaci: Zodiak
-Poziom postaci: 20lvl, skill 70/65:
-Doświadczenie w grze: w Altaron jestem nowym graczem, ale mam spore doświadczenie w RL Tibia
-Czy posiadasz mikrofon: Tak
-Dlaczego chciałbyś do nas dołączyć: bardzo lubię grę zespołową i chciałbym grać z ludźmi, którzy znają Altaron, żeby czerpać jak największa satysfakcję z rozgrywki.

Server PvP

Zodiak, zapraszam na nasz serwer Discord, daj się poznać nim będziemy mogli jednoznacznie stwierdzić czy ta gildia jest dla Ciebie. :oczko:

https://discordapp.com/invite/2G9ZRTJ


Niech Wasze miecze pozostaną ostre!

Podpisano:
Argaryen
WsT

Exoreniuss 09-04-22 10:28

-wiek: 29 lat
-profesja: elitarny rycerz duchowny i alchemik
-imię twojej postaci: Wacław
-poziom postaci: 75lvl skill: 92 2h
-doświadczenie w grze: wieloletnie doświadczenie tibijsko altarońskie
-czy posiadasz mikrofon: tak
-dlaczego chciał byś do nas dołączyć: imponuje mi gildia Hertagon i bardzo lubię grę zespołową :)

Serwer PVP


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:16.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin