Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Sugestie i Propozycje (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=4)
-   -   Zmiany w rycerzu!!! (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=21950)

Zaabsorbowany 17-02-18 18:47

DMG wojownika jest w porządku "moim zdaniem" ale to leczenie znacznie by usprawniło rozgrywkę ;).
Co do zwiadka to lepiej iść na TH bo więcej exp/h się wyciąga potwierdzone info :v.
A w sprawie maga się nie wypowiadam bo nie grałem :/.

mexiunio 17-02-18 19:02

Cytat:

Napisał Zaabsorbowany (Post 164656)
DMG wojownika jest w porządku "moim zdaniem" ale to leczenie znacznie by usprawniło rozgrywkę ;).
Co do zwiadka to lepiej iść na TH bo więcej exp/h się wyciąga potwierdzone info :v.
A w sprawie maga się nie wypowiadam bo nie grałem :/.

magiem to robisz jak gwander, ze idziesz na abi na 30 lvl z gfb i siedzisz tam do 130

Bardziej to ci się opłaci niż iść na jakikolwiek th :v

356278 17-02-18 19:02

Cytat:

Napisał mexiunio (Post 164654)
@up widać, że nie grałeś za dużo na cpvp

magiem lepiej iść solo expić niż w th, podobnie zwiadem, no i woj jest w dupie

Wojem jesteś w dupie? To nieźle widzę grałeś nim ;)

Zaabsorbowany 17-02-18 19:13

Cytat:

Napisał mexiunio (Post 164659)
magiem to robisz jak gwander, ze idziesz na abi na 30 lvl z gfb i siedzisz tam do 130

Bardziej to ci się opłaci niż iść na jakikolwiek th :v

Tyle, że w sumie musisz poświęcić czas na runy itp. magiem więc ten exp/h się chyba w miare wyrównuje :p

Makon 17-02-18 19:24

Ja myślę ze Woj musi dostać buffa na dmg i heala, aktualnie najsłabsza profesja w grze :/
<sarkazm>

Obles 17-02-18 19:32

No dobrze... tyle postów i poruszonych tematów. Bzdur mniejszych i większych. Zdania podzielone. Argumentów mało, konkretów jeszcze mniej.
Jeśli macie jakiś sensowny pomysł, którego wprowadzenie zmniejszy dysonans między subprofesjami nekromanty i duchownego oraz rycerza posługującym się bronią jedno a dwu-ręczną napiszcie, lub zamilczcie na wieki.
Bo żeby była jasność - nie uważam, że sama profesja jest gorsza od innych - co to to nie, ma swoje plusy i minusy - jak każda. Potrzeba jednak drobnych poprawek, by i różne kombinacje były ciekawe i mało frustrujące :oczko:.

Zaabsorbowany 17-02-18 19:35

Dodać wojownikowi nekromancie Hape Tawisa i jeżeli jest taka opcja zmniejszyć magic lvl[nałożyć większe ograniczenia] lub wprowadzić podobnego heala dla niego tylko żeby leczył zamiast 300 np 200.
Do wojownika 1h+shield dodać, że tarcza nie działa na 2 moby a całe 8, które może nas otoczyć.

Mervakis 17-02-18 19:37

Xdddddddddddddddddddddd

Obles 17-02-18 19:39

Cytat:

Napisał Zaabsorbowany (Post 164671)
Dodać wojownikowi nekromancie Hape Tawisa i jeżeli jest taka opcja zmniejszyć magic lvl[nałożyć większe ograniczenia] lub wprowadzić podobnego heala dla niego tylko żeby leczył zamiast 300 np 200.
Do wojownika 1h+shield dodać, że tarcza nie działa na 2 moby a całe 8, które może nas otoczyć.

Ale proszę bez trollingu. Chcecie zmian - w porządku, ale rozmawiajmy na poważnie o sensownych zmianach a nie... takich. Zanim coś napiszecie zastanówcie się. Może nawet kilka razy co spowodowałoby wprowadzenie Waszych pomysłów do gry.

Zaabsorbowany 17-02-18 19:41

Cytat:

Napisał Mervakis (Post 164672)
Xdddddddddddddddddddddd

Kreatywna wypowiedź kogoś kto pomaga/pomagał w rozwoju serwera.

P.s co do mojej wcześniejszej wypowiedzi to dałem propozycje nie musi być to 8 mobów a 4/5 a taki heal lub nawet lekko słabszy by o wiele usprawnił rozgrywkę ale ja już kończę komentować ten temat bo to jest jak walka z wiatrakami :v


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:06.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin