Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Nieaktualne (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=105)
-   -   Poradnik dla Czarodzieja by Matt (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=6895)

ReeZo 06-09-13 23:01

@Esdik

Magiem kaze krasnale bijesz bo rozdzka zawsze trafia. Sam juz bijac je zdecydujesz, ktore chcesz. A jak nie masz talarow na trolle to jest napisane ponizej, ze mozesz bic smoki.

@ Kael

W miarę możliwości uzupełnie

Askarnoh 06-09-13 23:03

Cytat:

Napisał ReeZo (Post 73211)
Kael skoro jest mało informacji, zero konkretów proszę Cię napisz co jeszcze powinno być umieszczone w tym poradniku. Jakich rzeczy Tobie brakuje, chętnie uzupełnie.

Więcej expowisk-

30-35 Mnichy (30-50)
35-45 Minosy (50-60k)
45-55 Smoki (70-100k z pociskami)

Ja tak expilem z niskim waste, oczywiście są lepsze expowiska pewnie- Ja znam te ;).

my life 06-09-13 23:04

W końcu jakiś nowy poradnik ;D ale żadna rewelacja ;(

ReeZo 06-09-13 23:11

Sknera zapraszam do wykonania lepszego. Tego typu komentarze nie pomagają w tworzeniu poradników. Człowiek poświęca chwilę własnego czasu a taki ktoś jak Ty jedyne co potrafi to zjechać. Czekam na Twój poradnik o Magu...

6543134 06-09-13 23:35

Czego wy chcecie, dobry poradnik no i najważniejsze, że jest aktualny ;p

Brakuje mi tu tylko bardziej szczegółowych opisów subprofesji i czarów oraz + i - profesji ;d

Wyrosuaw 07-09-13 00:18

Dla graczy bez pierdyliarda talarów na start:

Od 10 do 20 krasnale + 2 misje. (do 25k/h)
Od 20 do 30 raindar z pociskami swiatla. (do 70k/h)
Od 30 do 40 z pociskami ziemi i rozdanymi już pn'ami na olbrzymy. Dobry exp i zarobek. (do 90k/h)
Od 40 do 45 dalsza czesc misji u krasnali. EXP mniejszy, ale za to kolosalny zarobek co przyda nam sie na smoki. (do 70k/h)
Od 45 do 50+ roznego rodzaju smoki w neo/ankardi. (do 160k/h)

K/h podane z bonusem.

Walles 07-09-13 00:21

Brawo! :B

znaki

beta2468 07-09-13 01:21

Widze naniesione poprawki, coraz lepiej to wygląda :) Podoba mi się, że podajesz siebie jako przykład. Co do przedstawienia subprofy - nie zaszkodzi wypisać dostępnych czarów dla każdego. W przypadku alchemika podać możliwość tworzenia mikstur maga, leczenia i te dodające mlvl jakże to przydatne dla maga .

Tak na marginesie, mag duch + wojownik ele, najlepszy duet, obydwie ułomne profesje, które bez siebie nie dadzą rady czynią cuda na expowiskach :) Chodzi mi tu o wspólną mega zabawę polegającą na lurowaniu takiej liczby takich potworów, że nikt tyle na oczy nie widzial :) Ja z Arteronem dosłownie bawimy się na respach. Okryłam dzięki temu siłę i potencjał wojownika.

Zly On 07-09-13 01:30

Pozwole sobię zacytowac.


"Mag Nekromanta jako czarnoksiężnik włada mocą Mroku. Ma możliwość wytwarzania i używania potężnych run Pocisków Śmierci oraz możliwość zniknięcia przed swoimi przeciwnikami ( Niewidzialność ).

Obie te subprofesje przydają się w grupowych polowaniach na altarońskie potwory."

To jest prawie to samo co pocisk smierci moze z 10% dmg wiecej wiec potezne nie sa haha.
I z magiem nekro nikt nie chce expic, juz ludzie wolą z palkami bo ma lepsza bułe z kpiro od 150 niz mag z sd :P
Ogolnie poradnik spoko, do expa mozesz dodac gorskie trolle, martwice :)

beta2468 07-09-13 01:42

Cytat:

Napisał Zly On (Post 73245)

I z magiem nekro nikt nie chce expic, juz ludzie wolą z palkami bo ma lepsza bułe z kpiro od 150 niz mag z sd :P

True......


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:25.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin