Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Archiwum (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=41)
-   -   Kupno mikstur (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=15542)

Merry007 08-05-15 20:37

Kupno mikstur
 
Siema,

Pomyślałem sobie, że można było by wprowadzić zakup mikstur w plecakach. Np. piszemy " kupię 10 plecaków mikstur mocy" a do ceny doliczane jest 15 miedziaków za każdy plecak.
Oszczędzało by to niektórym sporo czasu. Sam jak zaopatruje się w 300 mikstur 2x dziennie to mnie mdli na samą myśl, a co dopiero jak ktoś kupuje po 600 albo lepiej....

Altrel 08-05-15 20:39

Wystarczy włożyć 15 plecaków jako pierwsze do Naszego głównego plecaka a następnie napisać, kupię 100 mikstur mocy, tak (x3). W ten sposób mikstury automatycznie dodają się do przygotowanych plecaków, a czynność trwa krócej niż wpisanie dłuższego dialogu.

Merry007 08-05-15 20:42

Tego nie wiedziałem :D
Dzięki

cewix 08-05-15 20:43

Nie rozumiem czemu administracja jest przeciwna takiemu systemowi, rozumiem że aktualnie można również kupić mikstury maga wprost do plecaka w szybki sposób, ale nie wszyscy o tym wiedzą (a co dopiero jak wyjdzie nowa gra i będzie napływ nowych graczy którzy nie będą o tym wiedzieć)poza tym zazwyczaj kilka miksturek idzie do głównego plecaka przez co trzeba je przekładać, więc wcale nie jest szybciej niż wpisanie dłuższego dialogu(który na dodatek można ustawić na hotkeya)

Altrel 08-05-15 20:49

Wszystkie kwestie, które zmienią się wraz ze zmianą obecnego klienta na OTClienta, wymagające większego nakładu czasowego nie mają aktualnie sensu.

W nowej grze nie będzie czegoś takiego jak plecak w plecaku.

Marancza 08-05-15 21:24

Cytat:

Napisał Altrel (Post 128032)
Wszystkie kwestie, które zmienią się wraz ze zmianą obecnego klienta na OTClienta, wymagające większego nakładu czasowego nie mają aktualnie sensu.

W nowej grze nie będzie czegoś takiego jak plecak w plecaku.

Już widzę jak wszyscy waszczą, bo nie będa mogli zbierać loota lub 60 lvle będą biegać na czerwiach, bo nie uniosą więcej niż 10 potów many :smutny:

neilran 08-05-15 21:28

Cytat:

Napisał Altrel (Post 128032)
W nowej grze nie będzie czegoś takiego jak plecak w plecaku.

Nie o takie altarony walczyłem xD

@up spoko, Marańcza, na pewno będzie to działało jakoś inaczej, pewnie plecak bedzie miał kieszonki, i tylko udźwig bedzie Cie ograniczał, czy jakoś tak ;)
Być może ograniczą role runek, leczenia.. Zobaczymy, przeżyjemy xD

Marancza 08-05-15 21:34

Cytat:

Napisał neilran (Post 128039)
Nie o takie altarony walczyłem xD

@up spoko, Marańcza, na pewno będzie to działało jakoś inaczej, pewnie plecak bedzie miał kieszonki, i tylko udźwig bedzie Cie ograniczał, czy jakoś tak ;)
Być może ograniczą role runek, leczenia.. Zobaczymy, przeżyjemy xD

Mam nadzieje, że będzie tak jak mówisz, czyli że plecak będzie miał pojemność ∞ slotów, a nie np. 16. Weź to wszystko upchnij :x:


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:59.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin