Forum Altaron.pl

Forum Altaron.pl (https://forum.altaron.pl/index.php)
-   Archiwum (https://forum.altaron.pl/forumdisplay.php?f=41)
-   -   [odrzucone] Nowe katakumby (https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=6355)

dawid2910 07-07-13 10:33

Nowe katakumby
 
Spędziłem w nich troszkę czasu i muszę stwierdzić że są do niczego jeden wielki syf :/ wszystkie potwory są wymieszane loot z wampirów jest do niczego (tak jak z reszty) a jak zejdziesz poziom niżej to jeszcze lepiej gdy skoczą na ciebie licze które zaczną zasypywać ci loot który później musisz przekopać :/ Proponuje jakoś to podzielić i zrobić z tym coś, zresztą nie spotkałem tam nikogo przez cały czas który tam expiłem. Zróbcie coś z tym proszę.

PowerGamer 07-07-13 10:36

Doszedłeś chociaż na sam dół? Bo jak Ty piszesz o wampirach to wydaję mi się, że nie ;d

dawid2910 07-07-13 10:41

Mam odkryty cały resp i spędziłem tak kilka godzin więc wiem co mówię.

PowerGamer 07-07-13 10:46

No ja też spędziłem tam kilka godzin i uważam, że resp jest dobry.

dawid2910 07-07-13 10:52

Stary no weź przecież tam nie da się expic jeśli zbierasz jakikolwiek loot :/

PowerGamer 07-07-13 11:46

Ja zbieram tam miksturki, itemki i kamyczki i 300k/h bez prem wyciągam. A expie przy okazji oglądając film w tv ;d

Przecież nie musisz tam siedzieć, idź w inne miejsce jak tamto Ci nie odpowiada.

dawid2910 07-07-13 12:05

Przykro mi się robi czytając coś takiego, gościu jakie kamyczki ? o czym ty gadasz mikstury? Weź i nie pisz już bo denerwują mnie tacy ludzie którzy są tak zacofani !!! Zresztą jeśli ktoś używa programu to może sobie oglądać filmy:)

tomakeo 07-07-13 12:07

Ja tam robię prawie 900k/h na staminie, więc nie narzekam. Oczywiście zbieram tylko to co mogę sprzedać po sensownej cenie.

Attax 07-07-13 12:17

Cytat:

Napisał dawid2910 (Post 66890)
Przykro mi się robi czytając coś takiego, gościu jakie kamyczki ? o czym ty gadasz mikstury? Weź i nie pisz już bo denerwują mnie tacy ludzie którzy są tak zacofani !!! Zresztą jeśli ktoś używa programu to może sobie oglądać filmy:)

Analogs nie spinaj się :)

Loot fajnie gdyby był poprawiony z pokutników , zdradzonych dusz , widm i kościstych smoków
Te potwory są starsznie fajnie mogłyby być troche silniejsze dawac wiecej pkt doświadczenia no i zostawiac lepszy loot(nie w sensie dropic gromy czy cos tylko uwazam ze na 1500 mikstury maga i 5k bełtow 4 upadle miecze to jednak za mało). Taka moja prywatna sugestia

PowerGamer 07-07-13 12:23

Cytat:

Napisał dawid2910 (Post 66890)
Przykro mi się robi czytając coś takiego, gościu jakie kamyczki ? o czym ty gadasz mikstury? Weź i nie pisz już bo denerwują mnie tacy ludzie którzy są tak zacofani !!! Zresztą jeśli ktoś używa programu to może sobie oglądać filmy:)

Neutral a taki pyskaty. Chyba Cię odeślę pewnego razu do temple to może przestanę Cię denerwować :)

Jakbyś nie wiedział spadają tam miksturki pogromcy żywiołów, potyczek, energetyczne itp ;) Ale cóż ja mogę wiedzieć, przecież jestem zacofany.


Pozdrawiam
Caveki~


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:37.

Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin