Zobacz pojedynczy post
Stare 13-06-14, 22:23   #31
Yooshi
 
Avatar Yooshi
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: St-ce
Postów: 321
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lonewolf Zobacz post
Czy może się wreszcie wypowiedzieć sama Administracja ?
Sunflare, no ja przepraszam ale ja muszę to powiedzieć.
Pan Mervakis (chyba się na mnie obraził, przepraszam bracie, obalaj moje argumenty, tylko na Ciebie mogę liczyć, no chłopie, już nie będę się z Ciebie śmiał przed monitorem jak będziesz mówił, że błąd nie jest błędem. Ale proszę! Odpisz mi!) już to powiedział. Sunflare, Administracja się nie wypowie, bo Altaron na być trudny, i nie ma błędów. Dodatkowo są zajęci robieniem nowego klienta, bo i tak zrobili.. /Mervakis'owskie propagandy co ja gadam/.
Administracja ma w dupie twoje/moje/nasze płacze nie ulega graczą. No przepraszam chłopie, ale postaci Ci nawet nie popsuli, bo ty nie masz postaci.
Twoje konto tak naprawdę nie jest twoje, i wgl płać tylko za status i nic nie wymagaj bo Mervakis wie lepiej. To ze straciłeś pny to tylko i wyłączeni twoja wina, mogłeś nie resetować i mieć gunwo większe niż masz teraz, proponuję usunąć postać, i zrobić drugą o takim samym nicku. Za rok wbijesz lvl to zrobisz to samo, bo wejdzie następny update robiony przez pół roku i dodadzą kolejne 30 kratek mapy + parę expów powiększą i jeszcze... Nie, jednak nic jeszcze.

Skrypty to im chyba Elf Bot pisze.

Z tej strony chcę pozdrowić, a zarazem przeprosić Gracza o dumnym i sławnym Nicku "Mervakis". Altarony są trudne, błędy to nie są błędy, masz racje. Jestem na tak!

MERVAKIS NA PREZYDENTA!
__________________
Superbia Avaritia Luxuria Invidia Gula Ira Acedia
18:59 Razel z Athoyra [NCL]: arogancki klaunie
23:07 Broom [HEX]: być dunem...
Yooshi jest nieaktywny