Zobacz pojedynczy post
Stare 25-06-14, 10:55   #25
Adrondil
 
Zarejestrowany: Maj 2014
Postów: 231
Domyślnie

Wreszcie ktoś zaczyna rozumieć, że coś jest nie tak, ten def i odes rago mówi to za siebie, może dual jest dobry ale do 20 lvla jak sie bije czerwie i olbrzymy, pan rub'son, który mówi, że dual jest taki dobry, proponuje wbić przynajmniej 50 lvl i pójść na górskie trolle, albo kościane smoki, jeżeli uda się panu zabić kilka tych stworów, dotego uzyskać profit i nie zaliczyć gleby, to pogatuluje panu, dokona pan tego? Bo ja z 1h i shield, bez najwiekszego problemu expie na owych mobach z pokaźnym zyskiem i przyzwoitym expem, dualem tam na wejściu zwontpiłem. Wiekszość negatywnych tu komentarzy w moją stronę kierowana jest bezpodstawnie, bo wszyscy co tak mówią, że płacze o tego duala, nawet nigdy nie widziała go w akcji, już nie mówie, żeby nim grała, swoje argumenty opieracie tylko na założeniach z poradnika i czystej teorii, ja za sobą mam praktykę wielu godzin, dlatego pytam kto jest bardziej bezczelny ja grający dualem i broniącym jego pozycji czy wy nic nie wiedzący o nim a mądzrzący sie i za wszelką cene nie chcący dopuścić by jakaś profesja się poprawiła, bo jego na tym ucierpi.
Pozdrawiam i dziękuje panom, którzy uszanowali moje starania o poprawę tego systemu oraz wstawili się za mną, serdecznie dziękuje.
Adrondil jest nieaktywny