Temat: [dyskusja] Trzecia w Nocy
Zobacz pojedynczy post
Stare 12-07-14, 21:38   #10
Irdorath
 
Avatar Irdorath
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Postów: 77
Domyślnie

Cytat:
Napisał Obles Zobacz post
Yoss aktywnie uczestniczył w ostatniej "akcji".
Wasz limit zaufania, którym zostaliście obdarowani, został wielokrotnie nadwyrężony i obecnie ja, i wszyscy z koalicji, których ośmielę się teraz reprezentować, nie mają do Was zaufania.
Jaką mamy gwarancję, że za tydzień, lub dwa sytuacja się nie powtórzy?
Czekam na propozycję rozwiązania patowej (dla Was) sytuacji.

Collegium.

Aha... i mamy klany. Gildie to są alchemików, wojowników i takie tam.

Mniejsza o klany, ważne jest to, że ludzie wiedzą, o co chodzi.
Yoss sam sobie zapracował na to, rozmawiałem z nim.

Ludzie w naszej społeczności, sami kopią sobie grób. Dyletant, ciągnie za sobą dyletanta... Nie wiem, czym ludzie się tutaj kierowali i nie chce wiedzieć.

Sytuacja ta pokazała, że większość nie ma racji, ponieważ pociągła za sobą łańcuch niesprzyjających "klanowi" zdarzeń. Życzę powodzenia odłamowi, gdzie część ludzi przykleiła nam etykietę kłamców, zdrajców i złodziei. Pomijając już fakt, że ja sam zostałem nazwany sprzedawcą gdyż opacznie zrozumieli moje intencje. Był to jeden z gwoździ do trumny tego "klanu". Gdyby arogancja pewnych osób pozwoliłaby nie wchodzenie mi w drogę, sprawy potoczyłyby się o wiele lepiej. Chciałem z tego “klanu” stworzyć potęgę, jaką udało mi się urzeczywistnić na innym serwerze, widocznie ludzie tu grający mają w planach robić jedynie rozpierdol, który nie ma żadnego jaśniejszego celu i palić jedną postać za drugą, a przypominam, że niektóre osoby pożyczały ponad sto talarów po to, aby wyexpić postać na 50 poziom, a następnie znów ją spalić.

Dla mnie wszelkie działania negatywnie wpływające na rozgrywkę Collegium były dla mnie paradoksem. Początkowo sam powiedziałem by ludzie robili noobchary na 30 poziomie, jednak szybko wycofałem się z tego pomysłu, niestety za późno.

Za wszelką destrukcję jestem odpowiedzialny ja, jednakże nie byłem nigdy na polu walki.
Wiedziałem już w chwili przyjęcia pewnych osób, że ten “klan” upada. Ale co z tego? To tylko gra;)

Mały bonus
http://images63.fotosik.pl/1162/da6ba3da887e7132.png

Nie będę wspominał, że owy gracz, szakalakabum był inkryminowany przez Collegium, nie jeden raz. Trzymajcie go dalej w szeregach, zdrajców się zabiją panowie, zaintrygowaliście mnie tym, że pomimo tego wszystkiego nikt z Was po niego nie pobiegł.

Życzę miłej gry

Ostatnio edytowane przez Irdorath ; 05-10-15 o 22:54
Irdorath jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem