Temat: To ? Balans ?
Zobacz pojedynczy post
Stare 29-07-14, 10:04   #30
Bubsko
 
Zarejestrowany: Sie 2013
Postów: 134
Domyślnie

Cytat:
Napisał Mervakis Zobacz post
Niedawno miałem ten 18mlvl i się leczyłem po max 101, rozdałem PN do tego 28mlvl i się leczę max po 118, więc chyba masz zepsutą postać albo porównujesz maksymalne leczenie na 18mlvl do niskiego na 28mlvl, nie mówiąc już o średniej, która wzrosła znacznie. :> Wzrost wynosi aż ~20%. (procentowo przedstawia się to zacnie, a i na expie widać różnicę)

W sumie to o co walczycie to trochę patola, bo nie boli Was, że hape tawis (założyciel tematu) leczy jakoś mało tylko, że inni, którzy mają mniejsze lvle leczą się o te "tylko" 50 mniej. Typowe polaczkowe cebulaczkowe myślenie, ja mam to jest dobrze, a inni mają nie mieć. :<


Zalamujesz mnie Merv,osoby na 50lv lecza sie niemal identycznie co osoby na 200lv,ok.
Problem polega na tym,ze ten 50lv walczy z potworami,które zadają nieporównywalnie mniejszy dmg niz potwory z którymi sie mierzy osoba na 200lv.
Ty dalej twierdzisz,ze wszystko jest cacy,a nawet Ciebie już ciezko spotkac w depo,bo nie masz z kim porozmawiać tyle tutaj gra ludzi.

Zrozum,ze my nie chcemy robić tych zmian pod siebie,tylko zeby gra byla grywalna i ludzie chcieli w nia grac...
Bubsko jest nieaktywny