Zobacz pojedynczy post
Stare 10-08-14, 13:00   #2
mikeleplacido
 
Zarejestrowany: Sie 2013
Skąd: Lublin
Postów: 279
Domyślnie

Cytat:
Napisał Pawlo182 Zobacz post
Nie do końca rozumiem jak działają ograniczenia umiejętności. Proszę niech ktoś mi to wyjaśni.

przykład 1:
mam maga 30lvl i 130mlvl - patrzę na tabelkę i mag na tym lvlu ma ograniczenie mlvl do 70. Czy to oznacza, że ww mag będzie bił jakby miał 30lvl i 70mlvl?

przykład 2:
mam ryca 107lvl ze skillami 141/130, 29mlvl - patrzę na tabelkę i widzę że przy tym lvlu ograniczenie na umiejętności wynosi 105/105 a na magię 17. Czy to oznacza, że będę zadawał obrażenia jakbym miał 105 władania bronią 1h i czarował/leczył się jakbym miał 17mlvl?

Pytania takie powstały dlatego, że w grze widzi się wiele osób, które mają dużo wyższe skille/mlvl niż owa tabelka dopuszcza.... i zastanawiam się czy faktycznie biją mocniej i tabelka nie obowiązuje czy jest jak w tabeli podano.
Ad 1. Ograniczenia mlvla zostały zniesione.
Ad 2. Co do mlvla - tak jak wyżej - ograniczenia zostały zniesione. Co do władania bronią - zależy to też od tego jaką broń wykorzystujesz do walki, aczkolwiek mogę powiedzieć, że teraz blokada władania bronią nie zależy od poziomu postaci (radzę przeczytać ten poradnik --> forum.altaron.pl/showthread.php?t=11201).
mikeleplacido jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem