Zobacz pojedynczy post
Stare 12-08-14, 19:15   #7
Mervakis
 
Avatar Mervakis
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 2,529
Domyślnie

Akceptowanie zezwierzęcenia, a przyjmowanie niepodważalnego faktu, że jesteś tylko i wyłącznie żywą istotą tak jak cała reszta otaczających Cię zwierząt, co więcej, gdybyś nie miał osiągnięć techniki to te zwierzęta by Cię zjadły (Ciebie to nie bo masz maczetę pod ręką). To, że w chwili obecnej stoisz na szczycie łańcucha pokarmowego nie oznacza, że nie zostaniesz zjedzony przez niedźwiedzia, jak Cię będzie jadł to mu powiedz, że nie akceptujesz tego bo niedźwiedź ma jeść tylko inne zwierzęta, a nie wyżej rozwinięte "formy życia".

Iluzję w iluzji sam stwarzasz, ja na szczęście nie czytam tylko i wyłącznie "jednej słusznej opinii" w internecie, nie oglądam tv, moją opinię tworzę na podstawie własnych obserwacji, co takiego Ty zaobserwowałeś, że jesteś w 100% przekonany o istnieniu new world order? Mając odmienne od większości społeczeństwa poglądy nie sądzę, abym jakiekolwiek niewolnictwo akceptował.

Nie odpowiedziałeś mi czemu tak podoba Ci się iluzja Madary, która ma na celu nic innego jak narzucenie niewolnictwa na cały świat skoro z tym "walczysz". Czemu nazywasz buddą postać, która miała cele i je realizowała co temu zaprzecza, a także zaprzecza temu samo zachowanie ww postaci. Twoja interpretacja do mnie w ogóle nie trafia.
__________________
The bird of Hermes is my name
eating my wings to make me tame
Mervakis jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem