Zobacz pojedynczy post
Stare 21-08-14, 10:50   #29
Ghall3
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 63
Domyślnie

Cała ta sieć-rodziny jak Rotschild, Rockefeller, Russel, Windsor itp organizacje takie jak bilderberg, kom300, rycerze maltańscy i inne tego typu to tylko aparaty wykonawcze.
Aparaty wykonawcze są tworzone tak samo jak niewolnicy seksualni i bojowi monarchu. W skrócie: każde następne pokolenie "tych u władzy"
tworzone jest przy pomocy okrutnych technik programowania umysłu.
Techniki te mają na celu stworzyć dyscjację i dużą liczbę oddzielnych od siebie osobwości, które aktywowane są przy pomcy specjalnych kodów obrazkowych i innych. Do stworzenia tego typu niewlnika używa się bicia, tortur, gwałcenia, rażenia prądem, wbijania igieł w oko i wielu innych. (monarch, mkultra)
"Ci u władzy" to tylko marionetki kogoś dużo potężniejszego ukrytego w cieniu. Ci o których mówimy że są u władzy mają dwa cele.

1) Wprowadzić NWO
2) Zostać obwinionym przez ludzi
Jednym słowem ci/ten/to co nimi steruje wygodnie siedzi za kurtyną i rozgrywa partie szachów, przy pomocy pionków jak Rotschild, Rockefeler. Gdy wprowadzi NWO ludzie których można określić jako ruch oporu będą zapewne walczyć. Z kim będą walczyć? Z iluminatami i ich sieciami. Dzięki temu ten który rozgrywa partie szachów upiecze dwie pieczenie na jednym ogniu. Napuści ruch oporu na swoje marionetki. Wyrżną się w większości, i zostanie malutka garstka tych którzy wiedzą.
Wtedy nastąpi nowy, wspaniały świat. świat gdzie wszyscy są jednakowi, zaczipowani,
itp

Kto nimi steruje? Nie wiem. Mam pewne intuicyjne przypuszczenia, ale dopóki nie zostaną w jakiś sposób potwierdzone/zweryfikowane przez fakty lub jakieś znaki, to nie mogę pisać, bo to było by dezinformacją.

David Icke Kto Kontroluje Sieć
https://www.youtube.com/watch?v=e7ZCdzJQIL4
__________________
Jeśli dążysz do celu, to już osiągnąłeś cel. "Jeśli lew walczy, nie zginie- amen"

Ostatnio edytowane przez Ghall3 ; 21-08-14 o 11:06
Ghall3 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem