Zobacz pojedynczy post
Stare 05-09-14, 17:23   #48
Magnaturon
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 36
Domyślnie

@uiop

Nazywasz mnie hejterem ponieważ prowadzę dyskusję na temat wojny? Ciekawe. Póki co to ja słyszę w grze obraźliwe docinki z przeciwnej strony.
To, że nieraz mi puszczą nerwy i już naprawdę mam dość, jak np widzę wypociny maćka z askary, które nic nie wnoszą do tematu a mają na celu obrazić kogoś to inna sprawa.

@mustafa itp

Kilkanaście razy już pisałem dlaczego nie zaakceptujemy war mode, ale okej, napiszę jeszcze raz.
War mode wyglądałoby tak, że wysokie lvle od was bezustanie wpadały po ludzi z niskim lvlem od nas. Potem bawilibyśmy się w kotka i myszkę bo biegalibyście po mapie. Do tego ludzie są w 30 różnych gildiach.
Ponadto war mode nie wyłania silniejszej gildii ponieważ można go wygrać nie wychodząc na żadne battle.

Co do otwartej. Było jedno battle. Jak już również pisałem wcześniej było Was dwa razy więcej od nas i do tego mieliście pomiędzy nami kilka osób na noobharach. Nie wiem co dla was jest nielogicznego w tym, że wybraliśmy na starcie miasto.
Mieliśmy plan wyjść na otwartą, ale po przeanalizowaniu za i przeciw stwierdziliśmy, że dwukrotnie mniejszą ekipą nie będzie to korzystne dla nas starcie.
Cofneliśmy się więc do miasta, gdzie wbiliśmy po chwili skulle. Przy pierwszym starciu (to gdzie Fardon padł pierwszy raz) musieliśmy się cofnąć bo Ecrotha wbiegł w trapa (nie zabiliście go bo nie chcieliście wbić skulli i tu jeżeli byłby war mode to możliwe, że by się złożył, jednak jest to jedyna sytuacja gdzie przez brak war mode ktoś od nas nie padł). Potem już przy cmentarzy gdy wbiegł Selbo w trapa wszyscy od nas odpalili skulle i od tego czasu nie mieliście żadnych przeszkód by nas bić.
Spokojnie w tym mieście mogliście nas zamknąć. Do tego u nas, w kilku sytuacjach w pierwszej lini stały same magi z 50-100 poziomami z powbijanymi skullami. U was większość wysokich lvli biegało gdzieś, albo stali na samym końcu nie widząc nawet targetów. To naprawdę nie nasza wina, że ludzie od was boją się o lvl i z przodu musiały stać 100 poziomy gdy mieliście w zanadrzu sporo ponad 200, których wcale nie byłoby tak łatwo poskładać gdybyście się potowali nawzajem. Ludzie od Was nie podchodzili w ogóle na m walle i mieliśmy naprawdę ułatwione zadanie.

Skąd stwierdzenie, że macie przewagę na otwartej jeżeli nie było żadnego open battle? Obieramy zawszę korzystną dla nas taktykę, gdy stwierdzimy, że bardziej opłacać się będzie wyjść na otwartą to na nią wyjdziemy.

Stwierdzenie, że trzeba się bić na czyichś zasadach jest idiotyczne. Zasady można narzucać jak się rządzi serwerem. Po update gdy grało od nas mało osób, a Ci co grali expili postacie mogliście robić co wam się podoba bo nikt się wam nie przeciwstawiał. Teraz gdy jest "wojna" to wasze zasady możecie sobię za przeproszeniem w dupę wsadzić.
To, że ludzie od nas nieraz nie wyjdą z pz gdy lata od was horda noobharów też nie jest zbyt dziwnym faktem. Walka z noobharami to jak walka z wiatrakami. Co z tego, że zabije 20x jakiegoś 30 maga, spadnie mu z 10 poziomów ale dalej będzie miał tą bułe. Śmierci noobharami nic nie znaczą więc nie widzimy sensu bawienia się z wami w taką grę.

Ostatnia sprawa, mówicie, że też walczymy noobami. To uświadomię Was, że 80% naszej ekipy nie ma innych postaci. Kilka osób raptem wyexpiło magów po popsuli swoje postacie źle rozdawając pny i stały się one bezużyteczne. Kilka osób dostało od nas delete, w tym ja i walczymy tym co mamy.
I co do cholery ma za znaczenie, że mamy samych magów? Wcześniej ludzie robili zwiadów bo miało się nimi bułe i dobrze leczyło. Nie będą od nas, niektóre osoby walczyły popsutymi postaciami bez buły bo wy takimi chcecie się bić.


Nudzi mnie już ta cała kłótnia więc jest to mój ostatni post w tym temacie.
Dalej będziemy Was bić, dalej będziemy biegać magami. Nie będziemy bawić się w gierki z waszymi noobharami. Jeżeli uznamy za stosowne wyjść na otwartą to wyjdziemy, jeżeli nie to nie, proste. Dalej możecie również pisać "niema wojny" a ja dalej będę umieszczać w moim temacie fragi. Nie przyjmiemy war mode i za przeproszeniem koło chuja mi lata co z tym faktem zrobicie. Niektórzy od was dalej expią więc będziemy ich dalej zabijać, a wy możecie dalej siedzieć na noobharach i spinać się na forum.

Pozdrawiam
Caveki
Magnaturon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem