Zobacz pojedynczy post
Stare 08-11-14, 21:33   #25
Siupek
 
Zarejestrowany: Cze 2011
Postów: 132
król

Cytat:
Napisał widzezekogosbolirzyc Zobacz post
Więc moja opinia jest taka, że wszystkie chętne osoby powinny brać udział w konkursie. Chcesz zachęcić ludzi do aktywności, a ograniczyłeś niektórym osobom udział w konkursie. Zastanawiam się tylko dlaczego tak zrobiłeś, bo według mnie to jest pozbawione sensu.

--

A teraz proszę tamtą osobę, która mi usunęła posta o usunięcie tego i zbanowanie konta "widzezekogosbolizyc" za to, że posty są na temat i nazwa konta nie łamie regulaminu.
Twój post (drugi) nie jest na temat, co więcej łamiesz świadomie regulamin tego turnieju i co najgorsze psujesz ludziom zabawę (pierwszym postem), a po tym to chyba już każdy ma w nosie twoją opinię. Był ponad tydzień na zapisywanie się do tego turnieju. Mogłaś to zrobić w każdej chwili - cały czas stałaś przed depo (dzień w dzień), a ja wysyłałem linka na czacie ogólnym i wielu osobom na PW w grze. Dostałaś link na PW, ponad to stałaś obok mnie cały czas i rozmawiałaś z Marańczą - a ona nawet wspominała, że bierze udział w turnieju. To też zignorowałaś. Ewidentnie nie byłaś zainteresowana, więc nie rozumiem co próbujesz teraz wszystkim udowodnić? To, że specjalnie (trzy razy) piszesz z konta założonego dla "beki", zamiast z ze swojego głównego, tłumaczy twoje intencje...

Tydzień to wystarczająco dużo czasu, aby się zapisać. Zawsze znajdzie się ktoś, kto nie zdąży albo ktoś, kto przegapi okazję. Takie jest życie...jakoś nigdy nie widziałem aby w jakimkolwiek turnieju zawodnicy dołączali w trakcie jego trwania...a fakt faktem 1/4 wyzwań już za uczestnikami.
Siupek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem