Zobacz pojedynczy post
Stare 08-11-14, 23:38   #27
Siupek
 
Zarejestrowany: Cze 2011
Postów: 132
król

Cytat:
Moim zdaniem robisz z tego turnieju jakieś igrzyska olimpijskie, o to Ci chodziło? Ma to jakiś sens? Gdzie tu zabawa? Gdzie zachęta do pozostania w grze? Tyle osób rezygnuje, bo nie widzi sensu...
Tak. Dokładnie o to chodziło. Ma to z pewnością większy sens niż twoje psucie zabawy innym. Zabawa? Była z tego co słyszałem od zainteresowanych nawet niezła - przed opublikowaniem twojego posta. Tyle osób rezygnuje? Ile? Ponoć piszesz właśnie dlatego, że są ludzie, którzy chcą wziąć udział a nie mogą.

Cytat:
Możliwe, że są jakieś osoby, które chciałyby wziąć w tym udział, może i zachęcasz do aktywności, ale nie wszystkich graczy tylko graczy, którzy są na liście i mogą brać udział w Twoim turnieju. Cóż.. Twój turniej, Twoje zasady, widzę, że nie ma co tu dyskutować.
Zachęcałem do aktywności wszystkich...a Ci którzy chcieli zapisali się na turniej. Twierdzisz, że "możliwe", że są "jakieś" osoby, które chcą wziąć w "tym udział" - dopiero sama chciałaś. Ja rozumiem, że kobieta zmienną jest, ale bez przesady...przeczysz sama sobie.

Masz racje tylko w jednym. Mój turniej, moje zasady. Ja poświęcam swój wolny czas na organizowanie tego i jeśli cokolwiek ci się nie podoba nie musisz brać w tym udziału. Są jednak osoby osoby, którym się to podoba i które przystają na wymyślone przeze mnie zasady, więc proszę nie psuj im zabawy.

Do jakiejkolwiek dalszej polemiki zachęcam w grze. Mój nick na NON-PVP to Liara. Nie piszmy już offtopów w tym temacie.
Siupek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem