Temat: [dyskusja] Odnośnie Planu B.
Zobacz pojedynczy post
Stare 02-06-11, 18:01   #64
marcelasek
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 8
Domyślnie

Cytat:
Napisał Waski1905 Zobacz post
No jak mnie nie było bo na żywo nie odważyłeś się leszczyku:p A co do ogarnięcia to chyba nie masz racji bo gdyby nie ja i pare osob z gildii nie woził byś się tak na grze bo gdy my się bilismy wy zakładaliscie nowe postacie.

Tyle w temacie!
ja nie powiedzialem ze ja tak mowilem ale nikt nie ma odwagi sie przyznac bo masz wiekszy lvl i mysla ze jestes lepszy w pvp(a oboje wiemy jak jest) jedna akcja z securum na ktorej mnie nie bylo? Ozonem wbilem rsa 2 dnia wiec 20lvl to sie wbija 1 dzien next samozabijaka jako spy gowno bys sie wyexpil gdybym nie mowil ci kiedy ida(a trzeba bylo przyznac ze trzepałeś portkami) teraz mam 3 postac no chyba ze mialem jej nie zakladac i czekac miesiac az mi Samozabijake odbanuja?
"my się bilismy" nie oszukujmy sie jetes w tej gildi bo ci sie dobrze expi na warach gowno robiles nawet na fallow nie ptorafiles biegac. a swoja droga twoje commanderowanie:
-za 5 min zbiorka w dp (10min potem) no chodzcie do dp i sie obkupcie (30min potem) jak chcecie isc na akcje to ja czekam w dp. oczywiscie nie doczekales sie.
a i jeszcze cos takiego jak bys powiedzial ze cie obchodza losy planu B
-ja sie o lidera nie prosilem jak chcesz moge ci go dac (szkoda ze mnie zbanowali);/
skoro sie juz rozpisuje moge wymienic takie nicki ktore cos robia w tej gildi jak rookie, Mervakis-chyba najbardziej ogarniety chociaz bez mikro,Hardy, mara,thor,kakaj i inni ktorych mam uwiecznionych na filmach, ty jestes na polowie z nich i tylko sobie biegasz taka prawda. nie mowie ci tego zeby cie obrazic tylko po to zeby inni tez sie na tobie poznali ze bez expienia byl bys nikim sorry;/

Ostatnio edytowane przez marcelasek ; 02-06-11 o 18:07
marcelasek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem