Temat: [odrzucone] Masa Propozycji :zły:
Zobacz pojedynczy post
Stare 27-02-15, 11:18   #4
Masterglocker
 
Zarejestrowany: Kwi 2013
Postów: 76
Domyślnie

1. nie wiem jak ty to zaobserwowałeś, ale mi siadają kryty pod 2k.
dmg musiałeś porównywać z rycerzem 2h który nie ma tarczy, zobacz jak się gra 1h duchownym a jak się gra 2h nekro.
2. żeby wojownik miał najlepsze eq zwiadowca ma inne przeliczniki na siłe, ja chodze w świętym secie i to mi w zupełności wystarczy, według mnie powinny pojawić się inne bonusy przy setach bo aktualne są beznadziejne.
3. jeżeli ceny u NPC by zostały zwiększone, ceny u graczy również by się podniosły, problemem jest brak graczy którzy zdobywają te przedmioty.
4. wypowiadałem się już
5. urozmaica to grę, kwestia przyzwyczajenia, na początku też narzekałem teraz mi się to podoba.
6. nie jest konieczne, na większość pierścieni jest non-stop zapotrzebowanie, a tak to dodatkowo znikały by z rynku.
7. sprzedaż zwoi wygląda tak że tego nikt nie skupuje, każdy ma kolegę który mu sprzedaje.
8....
9....
10. nie zgadzam się, z łukiem trudno wyjść na minus, a z kuszą idziesz z blokerem i na przykład na bagiennych masz czasami ładny profit.
11....
12. drop jest bardzo dobry, jeżeli zbierasz skóry to masz dodatkowy profit ze smoczych setów.
13. trwa 5 dni, ale również uważam że 3 dni w zupełności wystarczą.
14. z saim unar zadam 400-500 obrażeń w człowieka, dużo bardziej opłaca się bić z kpiro. na exp z puginałami kompletnie się nie opłaca, pasowało by coś z nimi zrobić.
15. urban elegancki.
Masterglocker jest nieaktywny