Zobacz pojedynczy post
Stare 06-05-15, 22:34   #2
Legkan
 
Zarejestrowany: Gru 2014
Postów: 57
Domyślnie

Cytat:
Ja:
dobra, to chyba ustalone jakie jest moje stanowisko, czy uwazasz ze powinienem tez to opisac na forum widocznym dla wszystkich, w tym temacie ktory cytujesz?
Marek:
możesz
Postaram się wszystko opisać ściśle, lecz znając mnie dodam wiele niepotrzebnych literek.
1. Wszelkie zmiany na zwiadowcy są cholernie ciężkie w realizacji, wymagają wiele czasu an testowaniu, myśleniu jak rozwiązać niektóre problemy.
2. Przed startem altaronu wiele godzin spędziliśmy na test serverze testując zwiadowców, by grało się nim jak najlepiej.
3. Obecnie zwiadowcę uważam za postać o największej możliwości do popisu.
4. Obecnie zwiadowca robi największy dmg w grze, głośno piszę o zależności expów drużynowych - "każdy zwiadowca generuje więcej expa, a każdy kolejny mag - większy profit".
5. Wszelkie zmiany robione na kolanie nie miałyby większego sensu, więc uważam, że jakakolwiek zmiana, a w szczególności tak istotna wymaga wiele czasu i musimy uzbroić się w cierpliwość.

Co proponuję... W oparciu o streszczenie Marka jakiegoś posta z tego tematu:
-zmniejszenie celności zwiadowcy, by bonus do niej miał jakiś sens
-brak kary do obrażen na kratkach od potwora: 3,4,5, wysoka kara na pierwszej, połowe mniejsza na 2giej, szósta taka sama jak na 2giej, 7ma (tak, istnieje po osi "x") taka sama jak pierwsza. [bełt potrzebuje czasu na rozpędzenie się, ale również musi dolecieć, a tutaj niema 100 metrów, więc trzeba to w ten sposób przeskalować].
-dostosowanie prędkości ataku kusz do ich dostępności w kolejności:
kusza<czapla<jastrząb<sójka<sęp<kruk<orzeł,
-zastanowienie się nad wbudowaniem bazowej celności każdej z kusz w celu poprawy sytuacji trudno dostępnej sójki.
-usunięcie bonusów do obrażeń z kusz, również z jastrzębia (te od śmierci, świętości)

Zwiększy to również użyteczność komzpotowych łuków. Jeżeli zwiadowca dostanie boosta w postaci kratek to odrazu naprawmy sytuacje kusz, niech sęp w końcu zacznie być używaną bronią (Bastek będzie najbogatszy na serverze). Boost tego za Nerf czego innego.


Cytat:
Ja:
bądźmy realistami... jak do kusznika podszedł miecznik to co sie działo? 23:33
dostawał kusznik po ryju
i niemogl wycelowac w miecznika
przez co niemogl mu praktycznie nic zrobic
1 kratka = wylaczenie amunicji dystansowej, uruchamia sie krotki noz ktory zwiadowca ma przepiety przez pas
2 kratki - strzelic moze, ale chuja zrobi, bo belt sie nierozpedzi
3 kratki, no, nabralo rozpedu, bo to juz ponad 10 metrow przelecial w skali
4,5 to samo
6sta to juz belt zaczyna zwalniac
7ma to juz ledwo drasnie pancerz

Ostatnio edytowane przez Legkan ; 06-05-15 o 22:44
Legkan jest nieaktywny