Temat: [pvp] Ban?
Zobacz pojedynczy post
Stare 20-05-15, 22:52   #39
saju123
 
Zarejestrowany: Wrz 2014
Skąd: Mielec
Postów: 46
Domyślnie

Cytat:
Napisał neilran Zobacz post
Prawo nie działa wstecz, ok, ale boty i taskery były zabronione od zarania dziejów.
Nie jestem pewien czy dobrze rozumiesz przytaczaną sentencje, dotyczy ona sytuacji zmian w przepisach prawnych, a nie kwestii przedawnienia 'zbrodni'.
także jak pisałem oczekuje ze teraz zbanują wszystkich co używali. Gral ktoś przed resetem wbił 200 poziom, przestał grac. Reset zaczął grac to niech tez dostanie bana bo używał tego bota w 2011 roku skoro nie ma przedawnienia ; )
Nikt by nie pisał, kłócił się jeżeli byśmy dostali w tym czasie co każdy, a nie po miesiącu gdy nikt nic nie włączył. Tak jakby sobie przypomnieli "o oni bocili ale ich nie zbanowaliśmy, cyk to teraz powiemy ze bocili miesiąc, dwa temu". Jeżeli by działał ich system który "niby" działa to byśmy dostali wcześniej, ale Pan MG po co zachodził w dzień w dzień w nocy czy używamy czegoś i nigdy nam nie dal Bana skoro był pewny ze jednak mamy.. A jak został wprowadzony system to również nie dostaliśmy, tylko tak jak pisałem - przypomniał sobie o nas i wlepię im bana, powiem ze to system. Amen.
saju123 jest nieaktywny