Temat: Inkwizytory
Zobacz pojedynczy post
Stare 15-08-15, 01:08   #1
pawello13
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 106
Domyślnie Inkwizytory

Jak mnie pamięć nie myli, na Przeszłości, Pradawne elfy są mocne a dają mało doświaczenia, lecz mają dobry loot. Inkwizytorzy podobnie, dają mało expa a biją mocno.

Kiedyś było to miejsce do zarabiania kasy, lecz teraz ? Kpina. Troszkę moglibyście to polepszyć. 150-200k na godzinę i wychodzę na mniej więcej zero z kasą, bo z expem to śmiechu warte oczywiście. To po co wogóle jest ten resp? NIE MA ON SENSU MOIM ZDANIEM.
Utrudniliście tą grę za bardzo z tąd chyba taka frekwencja, jest wiele możliwości ulepszania zestawów , chodzenia na różne potwory wtedy. Ale z czego je robić?;/

A dodatkowo podobno Święte Amulety można sprzedać u Brata Edwarda, a jak chcę to sprzedać to pisze "01:51 Brat Edward: Przykro mi, lecz nic takiego nie skupuję."

Hm?

Wiele expiowisk jak widzę po prostu jest nieopłacalnych. Po co tak wielkie expowisko Pradawnych elfów skoro nikt z tego nie korzysta, czy Inkwizytorów.
Sądzę, że Administracja powinna to zmienić, ludzie zaczną tam expić , zaczną grać.. wydaje mi się prosta logika.

Ostatnio edytowane przez pawello13 ; 15-08-15 o 01:14 Powód: bład
pawello13 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem