Zobacz pojedynczy post
Stare 21-09-15, 11:55   #24
Dather
 
Zarejestrowany: Sty 2012
Postów: 155
Domyślnie

Cytat:
Napisał Arkon Zobacz post
o cholerka, a ja tak kochałem graczy altaronu :< ale coż dather powiedział to chyba musze coś z tym zrobić :<<<<<
Dather ? A to Tu Tylko ja się wypowiadam ? Tak jak mowie ja i inni, nie dość że brak czytania ze zrozumieniem to i opinie innych ludzi nie interesują "WASZ Mośći" żyj tam w swoim świecie oby jak najdalej od Altaronu.

Ps. Jak się widzi TAKĄ sztukę To ciężko zachować kulturę.

Dodatkowo Gracze piszą Twój nick z dużej zachowują się grzecznie w przeciwieństwie do Ciebie
irytujesz jak tylko masz sposobność i okazję a należysz do ludzi tworzących ten projekt ;/
Smutne.

Prośba masz coś takiego jak Edycja, Więc nie nabijaj postów bo potem nie każdy ma ochotę czytać tą słowną przepychankę.

Napisane jest co robisz w zakładce ludzi Tworzących Altaron. Gram tu parę Lat i nie Tylko ja mam zdanie że nic(niewiele) robisz, jeżeli jest inaczej pochwal się podziel wrzuć sreeny skad mamy wiedzieć ile mapek tworzysz ? Pochwal się może w oddzielnym temacie to ludzie zmienią zdanie. Sama Mapka bez niczego nie jest zakazana (chyba)

Ostatnio edytowane przez Dather ; 21-09-15 o 12:26 Powód: nabijanie postów przez Arkona
Dather jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem