Temat: Como lefa
Zobacz pojedynczy post
Stare 07-11-15, 12:39   #1
Maru123
 
Avatar Maru123
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Mielec
Postów: 343
Domyślnie Como lefa

Witam,
Chciałbym wyrazić swoją opinie (jak to powiedział jeden no-name z no-pvp ból du*y) na temat zmienienia działania czaru como lefa. Budując przez kilka miesięcy moją postać opierałem się na wyliczeniach podanych przez pana Altrela na forum -20-(((skill+def)/5)-25) dotyczących zmiejszania obrażeń od żywiołów. Doszedłem do całkiem przyzwoitego wyniku ponad 50% co dawało mi przewagę w obronie nad wojownikami którzy swoje PNy rozdali w atak. Będąc lepszym blokerem zaniedbałem mój atak ponieważ idąc tokiem myślenia administracji gramy drużynowo, więc grałem! Aktualnie móje umiejętności związane z blokowaniem diametralnie spadły, nie zadaje obrażeń ponieważ woj-duch-ele ma hity jak 30 mag. Straty PNów nikt nie odda, kase zainwestowaną w Eq mogę sobie wsadzić w poważanie. Mogę tylko zakładać nową postać necro-alcha i lecimy dopóki administracja nie wycofa czaru rago fomes lub innych żeczy na których bazuje ta profesja.

Moje propozycje na nadchodzące łatki :
Mag duch-ele/alch - Zmniejszenie wartości czaru leczenia innych graczy o 75%
Mag necro-ele/alch - Wycofanie runy Pocisku śmierci lub wymiana aury śmierci na aurę zręczności
Woj necro/alch - Ograniczenie maksymalnego kryta do 3500 pozdrawiam Luffy :D
Zwiad - Zmniejszenie szybkości czaru 'hape odes kpiro' o 50%
Stały Wyspiarz - Dodanie czaru Tarcza Żywiołów

Osłabiliście najsłabszą profesje w tej grze, gratuluje !!
Maru123 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem