Zobacz pojedynczy post
Stare 19-11-15, 18:14   #29
Kr92
 
Avatar Kr92
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Postów: 364
Domyślnie

Forum Altaronu to perpetum mobile, odbijanie piłeczki w nieskończoność, wytykanie wzajemne hipokryzji gdzie każdy ma coś za skóra i nie ma odwagi sie do tego przyznać. Jedynie odwagę do wyciągania brudów i kontrataku. Ludzie nie poszli z naszego powodu, to ściema, poszli z innego powodu do którego nikt sie nie przyzna. Osobiście nikomu kto ostatnio odszedł z mojego vc nie zrobiłem nic, a te chore protesty to są dalej tylko preteksty, tam samo Beata. Jedyne o co dbała to o to zeby każdemu pomoc. Tak jak napisał Alos przy odejściu, ludzie juz nie pamietają co dla nich zrobiliśmy, teraz jest moda na atakowanie tyrana Artezona i Okropnej Beaty, czekam ze spokojem na dzien kiedy Wam przejdzie.

@Marek
Beata Cie nie zaatakowała i nic nie zarzuciła a jedynie, stwierdziła fakt który Ty potwierdziłes, czyli to ze wiedziałem gdzie są kartki, nie wazne skąd, wiedziałes. To jak Ją zafalowała było nie smaczne i ja tez czuje sie tym oburzony, powinieneś przeprosić, ale co ja tam wiem.
Więcej nie nabijam postów w tym temacie, nienawidzcie sie dalej u szukacie powodów chujowej atmosfery w grze i na forum, wytykajcie wzajemnie hipokryzję.
Kr92 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem