Zobacz pojedynczy post
Stare 08-01-16, 08:25   #55
Trixis
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 231
uśmiech

Cytat:
Napisał Catthon Zobacz post
Ja jestem zwyczajnym graczem z odrobiną dystansu, dlatego mogę pisać to co myślę. Nie uważam, że wszystko jest spoko. Uważam jednak, że hipokryzją jest Twoje marudzenie na grę, o której nigdy nie mówisz nic dobrego i tylko rujnujesz ją swoim destruktywnym zachowaniem.

@Proszo
Niektórych tak. To jednak raczej niechlubne wyjątki.

Jest plan na tę grę, ale administracja stara się też graczy słuchać. Dlatego kiedy chcieli kupować runy, to zostało im to w końcu umożliwione. Potem ktoś wymyślił (lub udało się wprowadzić) nowy system run i zastąpił on tamten, prowizoryczny. Moim zdaniem jest 10 razy lepszy, choć oczywiście nie bez wad.

W temacie pvp się nie wypowiadam, bo mnie to już nie dotyczy.
To nie jest marudzenie ,coś jest chujowe dlatego trzeba by coś z tym zrobić. Problemy zaczeły się gdy powstały pierwsze 3 wnękowe sety na dmg. Już wtedy Luffy bił z rago tote po 1400 w ludzi . Administracja niby ogląda wojny to powinna wszystko widzieć gi działać.
Mówisz ,że ciągle narzekam ale jak coś jest chu###e to trzeba
A jak ja mam ją chwalić ??? Co mam zrobić temat na forum ,że pochwalam to i to ?
Pomyśl trochę ,w ogóle ze mną nie rozmawiasz a mówisz, że potrafię tylko krytykować


Widzisz, temat założyłem 2 dni temu i już poleciał nerf na leczenie . Co z tego jak dalej będzie się zabijać ludzi w 3 osoby? Twoje argumenty są tak słabe, czekaj czekaj ty w ogóle ich nie masz . Jeśli mówisz, że dla ciebe też wszystko nie jest ok to napisz jak to powino według ciebie wyglądać a nie krytykujesz innych !!!

Ostatnio edytowane przez Trixis ; 08-01-16 o 08:34
Trixis jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem