Zobacz pojedynczy post
Stare 10-01-16, 16:57   #8
inbass
 
Zarejestrowany: Sty 2015
Skąd: ~Warszawa
Postów: 335
Domyślnie

Cytat:
Napisał damian1591 Zobacz post
I przestań teraz się wybielać, że nie mówiłeś, że większość cba to nieogary, że Całka ledwo amulety nadąża zmieniać, od tego też umywasz ręce?
Nie dość, że trzeba Ci poty kupować (bo klepiesz biede na npvp) to jeszcze okulary, no no. Mówisz o wyklętej? Śmieliśmy się w głos z tego co robicie. Jakieś mierne blokowanie wyjścia z bossa + uhowanie (spokojnie przebijaliśmy się przez heala). Szczerze to chciałem Wam dać tego bossa ale nawet nie daliście Całce i Tytanowemu wyjść więc Do tego jakieś szczeniackie pisanie typu "hau hua/do nogi/zwolnili się ze smyczy".
Lewdo co nadążał zmieniać amulety? Byłeś u niego w domu i mu na ręce patrzyłeś?
Co do pisania 'nieogary', już się wyraziłem. Przeczytaj uważnie jeszcze raz a jak nie zrozumiesz to polecam wrócić do podstawówki bo tam człowiek uczy się czytania ze zrozumieniem. Raz usłyszałeś to słowo i będziesz je stosował w każdej możliwej sytuacji, pokazuje to tylko jaki jesteś bezsilny i żałosny.

Cytat:
Napisał damian1591 Zobacz post
Powiedzmy sobie szczerze... za bossa byś jaja pumeksem ogolił i tyle.
Bardziej pasuje mi to do Twojego zachowania Mnie bossy czy itemy nie interesują. Gdyby mnie to interesowało już dawno bym miał 2 sety 3w. Ty zacząłeś przeszkadzać nam więc teraz licz na powolny rewanżyk.

Cytat:
Napisał damian1591 Zobacz post
Co Ty pierdolisz, że to dotyczyło 40t jak nie tylko za to przepraszałeś.
Tylko i wyłącznie 40t, za co przeprosiłem - jako lider. Dokładnie tyczyło się pomówienia i oskarżenia, nic więcej.... Czuję, że zaraz wymyślisz jakąś sytuacje, gdzie Cię na kolanach przepraszałem. Ogarnij.
Piszesz w taki pyszny sposób, że aż mi się Ciebie szkoda robi.

Tak jak widać, patologia na npvp gorsza niż na pvp. Tylko i wyłącznie przez 1 osobę, którą jest autor tego tematu... ehh, aż szkoda mi pisać dalej.
Ode mnie tyle

Co do tematu, nie wiem czy administracja zamierza coś z tym zrobić ale moim zdaniem temat jest wyczerpany. Lepiej to zamknąć bo autor zacznie wszystkich obrażać, a nie tylko Tytanowego Janusza.
__________________
Aha.
inbass jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem