Zobacz pojedynczy post
Stare 18-01-16, 13:36   #195
maikel94
 
Zarejestrowany: Paz 2015
Postów: 40
Domyślnie

Cytat:
Napisał CySiO Zobacz post
@Sobek
100 lvl w miesiąc?? Mogę powiedzieć, że 100 lvl na altaronie jeżeli masz chodź trochę kasy na start wbijasz w 2 tygodnie.
No właśnie widzisz? Zaczynając tu w 2012 roku każdy jarał się jaka ta gra nie jest fajna, jaki tu panuje piękny klimacik (pomijam że wyniszczyło to wojny, takie życie na PVP) Ale co my do uja teraz z tego fajnego rpg mamy? A przecież takie było założenie - fajna, przyjemna gra w starym klimacie. Gra się tu za łatwo, czy któryś z was przywiązuje w ogóle uwagi ile wam w banku zostało? Bo ja nigdy tu się nie martwiłem o kasę - z tego urodził się następny problem - runy za kase/na manasach w depo. Fakt mało to ma się z klimatem RPG. Ale te runy które teraz są to w ogóle masakra, ile czasu minęło od wgrania łatki? miesiąc? Ile już jest mistrzowskich run, ile macie w depo ogólnie runek? Używacie ich wszystkich? To co będzie za 2-3 miesiące? Strasznie nie przemyślana łatka...

Poza balasem o którym tak piszemy własnie to chciałbym jeszcze zmienić! Trudniejsze zdobywanie umiejętności i poziomu, mniej PN na każdy lvl. Mniejsze kwoty wpłacane do banku, bo na dobrą sprawę zaczynamy zarabiać na 10 poziomie i nie przestajemy nigdy.

A potem zajmijmy się jeszcze, żeby rycek 1h był czołgiem, niech ma swoje hp siłę i obronę, bo to tank i taki ma być. Niech Mag nekro będzie shooterem, ale w granicach normalności, Mag Duch niech będzie siocherem, którym w miare przyjemnie można poexpić solo. A Zwiad wiadomo. Tylko do tego wszystkiego jest potrzebny czas, test serwer i ludzie. A to wszystko chyba jest osiągalne co?

I po raz kolejny powtarzam - oddajcie stary system run, żeby graniem Magiem Nekromantą, Duchownym, Elementalistą miało jakiś sens. Chcesz robić uhy, zarobić na tym i leczyć innych bierz ducha, chcesz do tego wszystkiego móc sam sobie robić runy obszarowe, proszę bardzo. Ludzie zaczną częściej otwierać kanał Handel bo będzie zapotrzebowanie na runy leczenia, pociski, runy obszarowe, magic walle (tak potrzebne przy PK i questach).
maikel94 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem