Zobacz pojedynczy post
Stare 24-12-16, 07:14   #22
c770832
 
Zarejestrowany: Gru 2011
Postów: 208
Domyślnie

@ Exo.
Poczatkowo, gdy jeszcze altaron nie wystartowal chcialem grac z Fasolem i Colensem, gdyz uwazam ich za normalnych ludzi, ktorych tak bardzo brakuje w tej grze, nie z Toba, zeby bylo jasne, wiec takie sluchy mogly do Ciebie dotrzec.
Co do calej reszty, rozsmieszyles mnie w ten wigilijny poranek troche ;d
Pamietam Cie jeszcze jak grales najtem, byles bardziej normalny, a z Twoich ust nie wyplywaly same bluzgi i glupoty. Teraz uwazasz siebie za jakiegos wielkiego przywodce, wywyzszasz sie, robisz z siebie niewiadomo kogo, bo udalo Ci sie cos tam polidowac, a raczej pokrzyczec. Wlasciwie nie dziwie sie, bo dobrales sobie taki team ktory Cie uwielbia, team ktory sam nie potrafi nic zrobic, team ktory nie potrafi samodzielnie myslec i zawsze bedzie sluchac sfrustrowanego dzieciaka, ktory wydziera sie do mikrofonu. Prawda jest taka, ze na Altaronie kazdy by mogl prowadzic akcje. KAZDY, bo tu nie liczy sie myslenie tylko zaznaczanie i spamowanie hotkeyi, to nie tibia niestety.
Dla mnie jestes dzieciakiem, ktory po kazdej wygranej akcjii spamowal gre i forum "DOMINANDO", taki mam obraz Twojej osoby, a to bylo zalosne, nie zabawne, ale rozumiem Cie poniekad, tez mialem kiedys 18 lat i wiem co siedzi w takiej mlodej zbuntowanej glowie. : )


Ps. Podtrzymuje pytanie Zlego.
c770832 jest nieaktywny