Zobacz pojedynczy post
Stare 01-11-17, 17:33   #18
Obles
 
Avatar Obles
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Skąd: Olimp
Postów: 2,176
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Obles
Domyślnie

Cytat:
Napisał Windykator
po 2 pisalem zeby Selbo wylacyzl opcje przyspieszania mobow to tez wielki intelektualista, bo 'nikt tego na expie nie uzywa i tak to po co'
Cóż... chciałem, by ta zmiana również weszła, niemniej nie było to takie proste, więc wejdzie później. Intelektualistą będzie mnie można nazywać za kilka miesięcy - po obronie pracy magisterskiej, póki co jestem zwykłym inżynierem .

Cytat:
Napisał Mastach
Ten czar byłby jeszcze użyteczny, gdyby się "stakował" razem z innymi czarami/miksturami/ringami.

Natomiast jest jedna rzecz, której nie potrafie zrozumieć.
Selbo obserwujesz na pewno te smieszne akcje, potrafisz zmienić przyspieszenia w 1 dzień (za pewne przez płacz Collegium, ale to tylko domysły). Natomiat nie CHCESZ zmienić nic z haper rago, dlaczego ? Smieszne jest przyklejanie sie knajtów i spamowanie "hape oreh tuur" "haper rago"
"hape oreh tuur" "haper rago"
"hape oreh tuur" "haper rago"
"hape oreh tuur" "haper rago"
"hape oreh tuur" "haper rago"
"hape oreh tuur" "haper rago"
"hape oreh tuur" "haper rago"
"hape oreh tuur" "haper rago"
"hape oreh tuur" "haper rago"
"hape oreh tuur" "haper rago"
"hape oreh tuur" "haper rago""hape oreh tuur" "haper rago"
"hape oreh tuur" "haper rago"
Walczę z haper rago od dłuższego czasu i ile nerwów mnie to kosztuje niektórzy wiedzą. Szukam złoty środek, by czar był nadal użyteczny a mimo to nie tworzył z sub-profesji elementalsity jedynej grywalnej profesji. Trwa to długo - fakt i za to przepraszam, ale dochodzą tutaj do głosu pewne czynniki, których nie ma sensu wymieniać.


Co do zmiany - czar ten był bezdyskusyjnie zbyt mocny, rozpieprzał walki i dawał zbyt duże pole do szybkich manewrów, na które nie było obrony. Jak zwykle szybko przyzwyczailiście się do wykorzystywania czegoś, co jest zepsute, po sprowadzeniu tego do stanu jaki miał być - jak widać na załączonym obrazku.

Nad zmianą ilości many można faktycznie pomyśleć, gdyż paraliż daje więcej niż te przyspieszenie, ale wartość zostaje.
__________________
To mówiłem ja, Selbo.

Ostatnio edytowane przez Obles ; 01-11-17 o 18:18
Obles jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem