Zobacz pojedynczy post
Stare 03-02-18, 17:35   #12
neilran
 
Avatar neilran
 
Zarejestrowany: Paz 2013
Skąd: Psiuu?
Postów: 676
Domyślnie

Cytat:
Napisał Mervakis Zobacz post
Idź im zbierać miodki, wtedy nie dość, że wbijesz troszkę expa to jeszcze dasz im miodki i będą szczęśliwi.
Ale to ja jestem drugim alchemikiem na serwerze :(

Cytat:
Napisał Bass1 Zobacz post
Na pvp to prawo dżuńgli jest :D Płacisz na własne ryzyko a kto inny Ciebie z łup grabi :D Słabi zawsze tak prędko odchodzą ;p Pvp to dla twardzieli i nie ma tu miejsca dla słabych emocjonalnie ludków.
No ale potem nie płaczcie że wszystko przez administracje. Sami jesteście sobie winni, a ten sposób zabijacie ekonomie sewera, jak bolszewicy ekonomie Rosji i innych krajów zsrr.

Cytat:
Napisał Ememems Zobacz post
Polecam iść na expa. Noobem. Bez sakiewki. Bez eq (ale możesz założyć jakieś skórzane badziewie). Bez broni. Nie zbierać w żadnym wypadku loota. Do tego celu najlepszy jest rycerz, możesz nim wbić dużo siły i latać po szczurach bez broni. Codziennie robisz sobie dzienne, które są banalne (przynajmniej do 20 lvla, ale po co komu większy) i dają sporo expa na początku. Ja dzisiaj miałam 13 lvl, prawie 14, zabili mnie 6 razy (bo się podłożyłam), jeden wbił sobie rsa, drugi nie chciał mieć rsa (xD) a ja nadal mam 13 lvl! Tyle z mojej strony. Cieszę się, jeśli mogłam pomóc.
Może faktycznie, to ten czas, żeby iść za głosem serca i zostać rycerzem xD
__________________
"Jesteśmy tylko tym, czym jesteśmy w oczach Bożych i niczym więcej."

Ostatnio edytowane przez neilran ; 03-02-18 o 17:41
neilran jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem