Zobacz pojedynczy post
Stare 05-02-18, 09:59   #28
neilran
 
Avatar neilran
 
Zarejestrowany: Paz 2013
Skąd: Psiuu?
Postów: 676
Domyślnie

@up jak chcecie sobie obradować, to weźcie do waszego stołu neutrali i jakichś ludzi z npvp. Bynajmniej nie chodzi mi o mnie.

Cytat:
Napisał Windykator Zobacz post
Problemem nie jest zbyt niska kara, a brak innych wyzwan dla nas.
W waszym zachowaniu też jest problem, ale ciągle to wypieracie. Płaku plaku, bo nikt sie nie chce z wami bić.
Zrozum, że od momentu wycofania wsparcia dla npvp, dla wielu ludzi serwer cpvp był od początku opvp.
Waszym zachowaniem odstraszacie nowych ludzi, a bawić w obrońce i latać za wami mi się nie chce, bo nikt mi za to nie płaci, a żadna to dla mnie rozrywka, tyle bym z tego miał, że jeszcze bym sie wywrócił gdzieś.
My nie jesteśmy zorganizowani tak jak wy, ja nawet TSa nie mam i nie bede miał, bo nie chce. Wole pisać, niż gadać. Dla mnie to jest tylko gra, a nie sposób na życie.

Cytat:
Napisał Kajtek Zobacz post
Minusem serwera jest bierność wyższych lvl'i którzy nie chcą Was pogonić (nie rozumiem czego się boją).
Jak wyżej, a poza tym to właśnie o to im chodzi, żebyśmy dali im ich ulubioną rozrywke i chcieli się od nich nauczyć wojenek. A niektórzy z nas mają zupełnie inne oczekiwania od tej gry.
Ja przykładowo nie cierpie akcji, jak mam latać jak debil po respie za jakimś Kipakiem, to czuje że trace czas i nerwy.
Wilk nie zrozumie owcy.
__________________
"Jesteśmy tylko tym, czym jesteśmy w oczach Bożych i niczym więcej."

Ostatnio edytowane przez neilran ; 05-02-18 o 10:08
neilran jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem