Zobacz pojedynczy post
Stare 05-08-18, 12:02   #80
ciaparek
 
Zarejestrowany: Wrz 2012
Postów: 86
Domyślnie

Cytat:
Napisał hejhop Zobacz post
@ciaparek
Rozbroiles mnie. Czyli teraz potraktujmy cpvp "z buta", a zrobimy wielkie "boom" na nonpvp. Niech teraz cierpią jak my cierpielismy. To rozwiąże wszystkie problemy! Gdybyś nie wyczuł ironii, to twój argument jest inwalidą.
Nigdzie nie napisałem ze trzeba potraktować z buta cpvp postawiłem tylko znak zapytania żeby ludzie na nim grający sie udzielili w tej kwestii (mnie to nie dotyczy).
Jeśli chodzi o mnie nie interesuje mnie gra na cpvp tylko npvp i na takim serwerze bym pograł, uważam że tam się grało naprawdę dobrze (tabelki, dmg) nawet te runy co pobierały manę uważam że ten system był dobry lecz wiadomo każdy ma swoją opinię to niech ją wyrazi w tym temacie

@Veliothe
Też jestem tego zdania żeby powstały owe respy dla wyskopoziomowych graczy jeśli tylko mają chęć grać i się koksić jak ktoś już to pisał "grać dla cyferek"
system na npvp co był do obecnego cpvp diametrialnie się różni i uważam że był znacznie lepszym gdzie jako wysokopoziomowy gracz miałeś kilka respów do wyboru a nie katowanie 1 respa by zarobić i drugiego by przyexpić altaron wcale nie musi być nudny..

Ostatnio edytowane przez ciaparek ; 05-08-18 o 12:13
ciaparek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem