Zobacz pojedynczy post
Stare 05-08-18, 16:05   #94
Zjadek
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 82
Domyślnie

Przesadzasz z tym, że zawsze można uciec do strefy. Przykładowo z nadzorców niby blisko do strefy a wystarczy 1 mwall na przejściu.

Kilka osób napewno pograłoby na non-pvp. I nie chodzi mi nawet o te strefy, które uważam, że wystarczająco podważyłem. Chodzi o to czym Altaron się stał. Nie będę robił na takich zasadach postaci. Nie zamierzam być masochistą i ryć postać na jakimś syfie, bo jest 1 resp na którym da sie zarobić. Odnośnie kpiro to exp z kuszą jest masakryczny. Bardzo nie opłacalny i do tego trzeba nabiegać sie, żeby ubić jakiegokolwiek potworka. Zwiększone hp potworów jest wystarczające, ale obcinać i dmg i kpiro na raz? System run (ładunków) dla początkujących jest albo dla bogaczy albo dla ludzi ze statusem. Uważam, że w kwestii ładunków stary system był lepszy. Jest to niby podstawowa rzecz do exp a trzeba miec status do ich robienia...

Zresztą nie ma co się rozpisywać. Wiele osób tak jak i jak nie mam zamiaru grać na takim niby non, niby pvp i na takim balansie, którego nie ma. Selbo pogmerał przy balansie, zje*ał go, bo niby zmiany trzeba po kawałku wprowadzać. Może i tak, ale konsekwentnie, a nie co rok naprawa jednej kwestii i zniszczenie pięciu innych.

@Ememems
Gracze z pvp tego doświadczyli i po przenosinach zabrali przyjemność z gry dla wielu osób na nonpvp lurując i mwallując. Po wyludnieniu drugiego serwera przestali grać jak zawsze. Sami nie grali po połączeniu serwerów , a niektórzy oczekują, że gracze z nona będą na pvp grać.. troche niedorzeczne
Zjadek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem